Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vahetan you1515 ja nightclub46

Soovitatud postitused

Tere vahvel.net elanikud!

 

Panen siis ka oma pakkumise siia ülesse.

 

Vahetan lvl 107 ( f2p ) lvl 111 ( p2p ) kasutajat YOU1515 ja nightclub46 lvl 93 ( f2p ) 101 ( p2p ) 1e konto vastu. aga oleks hea, kui konto oleks 120+ v selle ligi.

 

Hetkel nightclub46`st pilte ei ole saanud teha, aga teen ned kohe valmis ja postitan siia ülesse. Aga sellest kontost võin öelda nii palju, et parimad Questid tehtud. QP 185. Pangas 3,7mil cashi + whip. dragon axe, legend cape , jne. Kogu väärtus oleks 10mil+ arvatavasti. Recoverid ja banga pin peal. Ja kontod 100% minu ja you1515`l on 1 blackmark reegel 1e vastu rikutud aga nightclub46 on täiesti punas.

 

You1515`st lisan pildid :

 

blackmark : http://tinypic.com/usermedia.php?uo=kQPFpy%2BK38H9FSQH%2Fbrs0Q%3D%3D

 

Hetkel olemasolev rüü :

2q2e7wy.jpg

 

Skillid :

http://i36.tinypic.com/156r907.jpg

 

Pank ( kus 26 millo cashi ja muu staff, mis väärtuslikud )

 

http://i35.tinypic.com/ay13y9.jpg

 

 

Scämmarid ja muud tühja asja ajavad ärge spämmige ja ärge raisake ei minu ega teiste aega!!! Konkreetne pakkumine kas postkasti siin olevasse v võtke ühendust msni teel : [email:1rwzpsae]reamees_ryan@hotmail.com[/email:1rwzpsae]

 

Deal on minu poolt 100% aus, seega enne kui otsustan, teen põhjaliku kontrolli nii konto kui ka pakkuja tausta puhul!!!

 

 

:ty:ty:ty:ty:ty:ty:ty:ty


you1515.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hoiatan uusi kasutajaid meie foorumis ja niisama idioote ärge selle vennaga mingit diili tehke 100% scam .


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

to katana: Kui sa ei tea kes olen, siis hoia suu üldse kinni.

Ja pealegi ... kui sa ei tea kes on scämmer ja kes mitte, siis vaataksid e ise peegli ja küsiksid endalt: Kas olen v ei ole scämmer.

 

Ja kas arvad, et kui inimene vahetab 2 kontot 1e vastu teeb temast kohe scämmeri. Poriga oskame kõik loopida, aga uuri enne tagamaid ka. vanust on piisavalt palju juba, et selliste idiootsustega tegeleda. Võin öelda nii palju , et mingine tüüp üritas küll tõesti olla jube kaval, et enne passi ja siis raha. Ok olin nõus... ootasin 2päeva aga raha netu. Peale 2st päeva oli pass muudetud, aga õnneks oli panga pin peal ja asjad pangas. Seega üritati mind tühjaks teha.

 

Nii et ole hea ja ära hakka kõiki uusi foorumi tegelasi siin scämmeriks nimetama!!!

Postitan harva üldse kusagil miskit, aga seda teen vaid siis, kui on miskit asjalikku kirjutada!!! Mitte ei hakka sinu moodi tühja panema ja süüdistama ja laimama teisi teiste ees!!!


you1515.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ja veel lisaks, et recovereid ei tea keegi peale minu.

 

Ja tõesti .... tahaks ka teada, mille järgi võetakse, et ma scämmar!!!:huh:

 

endiselt vahetan 2e kontot 1e lvl 120+ v selle ringis vastu.

 

Tegemist on ausa vahetusega, sest ei viici enam 2e acciga jamada.(H)

 

:ty


you1515.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.