Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:cmb 54 pure

Soovitatud postitused

VIP
1. Ma andsin kõik asjad ära mis ma loosisin . Biaaatch ?

2. Mind ei koti tema tehingud ? Tema arust on kõva mees see kellel on rohkem tehinguid. Soo , tõin talle oma vana acci mille saan tagasi kohe kui olen pinni tagasi andud .

3. Ma ei scammind seda pinni ( sellepärast saan ka unban kui pin makstud )

4. Ma küsisin ainult ingame pilti ja ta hakkas ajama et ma sõimasin teda sibulaks :D

5. Sa võid üldse minema joosta kui midagi ei meeldi .

 

1. Ojaa , olid tõestused et nii vähe sms saadeti nii et ei saa asja.:uni:

2. Tood banned accounti näiteks? Annab juba Tanel-i oma kui tahad seda näidata , enda vana acci tehingutega sa ei aita rohkem imo. Näitab et sa said scammi pärast banned ja siis ta usub sinusse vähem. Fail.

3. Hmm , unbanned... Kaua sa oled juba võlgu? ja ikka ei ole ära maksnud? Pin on max 75.-? Ma ei usu eriti et sa plaanid maksta. Sa juba mitu kuud räägid seda.

4. Sa spammid igasse teemasse , miks sa arvad et ei peaks solvama?

5. Miks ma peaksin? Ma aitan ainult.

 

Edasised sõimamised PM!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1. Ojaa , olid tõestused et nii vähe sms saadeti nii et ei saa asja.:uni:

2. Tood banned accounti näiteks? Annab juba Tanel-i oma kui tahad seda näidata , enda vana acci tehingutega sa ei aita rohkem imo. Näitab et sa said scammi pärast banned ja siis ta usub sinusse vähem. Fail.

3. Hmm , unbanned... Kaua sa oled juba võlgu? ja ikka ei ole ära maksnud? Pin on max 75.-? Ma ei usu eriti et sa plaanid maksta. Sa juba mitu kuud räägid seda.

4. Sa spammid igasse teemasse , miks sa arvad et ei peaks solvama?

5. Miks ma peaksin? Ma aitan ainult.

 

Edasised sõimamised PM!

 

1. Mis krdi tõestus ? Ma andsin 2 acci ära niimoodi et 1 sms saadeti ainult .

2. Tehingud vopsee ei anna sulle midagi. Olgu banned või unbanned kasutaja .

Timka hakkas siin ajama et mul rohkem tehinguid , ära minuga paugu.

3. 2-3 kuud olen võlgu xD . Pin on max 100.- . Ja plaan on tagasi maksta.

4. Okei spammin veits . Aga siia teemasse ei ole ennem ingame pildi küsimist spammind.Või ingame pildi küsimine on ka spamm ?

5. Keda sa aitad ? Mis sa arvad et timka ise ei suuda vastata ? Mingi suuvooder oled talle v ? Või niisama üritad mode olla ? ( ok ok , sobid modeks . Sa võiksi mode olla . Saaksid warni mulle keerata :D )

 

Edasised sõimamised PM!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
irw,sa oled vist mingi wannabe #10 kes midagi üritab.Ma võin sulle ise ka näidata,et kõik on korras irw.

 

Osta ei saa ka sollides ja ma ei vaheta ka!!!!!!!

 

bump

 

Tee omale sõna "wannabe" selgeks, nagu mida see tähendab!:ty


image.php?type=sigpic&userid=1212&dateline=1175091216

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.