Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

180M drop party !

Soovitatud postitused

VIP

180M.PNG

World 18 siis.

Tulge u 700sec aega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

over?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suht karm :D

Mingi noob sai p hati vb:P

KEna.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

WTF ? Kuna see oli, Acc millel mul oli Y pht, Sain tagasi paari päeva eest ja y pht oli läinud, Vb oligi minu pht : S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

eiei, see oli Wakko25 Quit party.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
WTF ? Kuna see oli, Acc millel mul oli Y pht, Sain tagasi paari päeva eest ja y pht oli läinud, Vb oligi minu pht : S

 

Kui sa hetki mõtled siis rs24 oli teema kus ta yellow phati partyroomi pani .


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Midagi ei saanuks kahjuks need haiged familarid nussivad :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

liiga m5ttetu, ma sitaks k2inud sellistel drop partydel ja pole kunagi midagi saanud.

no tegelt mingi 5 korda :D

lihtsalt liiga haige. esiteks seal ruumis on mingi 100 venda koos sinuga, r2ige lagg on ja siis veel peab "Joppama" kah et midagi saada. Lootusetu ajudenuss lihtsalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

^See, et sina ei saa ei tähenda seda, et see mõttetu on-keegi ikka saab.Terve runescape ongi vedamise peale tbh,paar näidet:

1)Monster dropid-god wars,daga king,kq jne-kui droppi ei saa mõtled, et mõttetu käia.

2)PVP-leiad bh's mingi venna ,kellel sadade millide väärtuses asju,kui veab siis hitid dds'iga 2 speciga maha,kui ei vea siis mõtled, et bh mõttetu-kunagi kedagi maha ei löö.

 

Ainuke asi,milles ei pea luckyle lootma on mõned skillid nt:

1)Hunter-huntid iga tund ja saad oma raha kätte.

2)Runecrafting-runecraftid koguaeg ja saad igatund raha,ei ole nii, et mõni tund saad 10k, mõni tund 3m,igatund kindel summa (nt 82+ runecrafterid iga tund 500k).


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna oli world 101 drop party level 60 noob sai endale 51 rune pl8:D


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
^See, et sina ei saa ei tähenda seda, et see mõttetu on-keegi ikka saab.Terve runescape ongi vedamise peale tbh,paar näidet:

1)Monster dropid-god wars,daga king,kq jne-kui droppi ei saa mõtled, et mõttetu käia.

2)PVP-leiad bh's mingi venna ,kellel sadade millide väärtuses asju,kui veab siis hitid dds'iga 2 speciga maha,kui ei vea siis mõtled, et bh mõttetu-kunagi kedagi maha ei löö.

 

Ainuke asi,milles ei pea luckyle lootma on mõned skillid nt:

1)Hunter-huntid iga tund ja saad oma raha kätte.

2)Runecrafting-runecraftid koguaeg ja saad igatund raha,ei ole nii, et mõni tund saad 10k, mõni tund 3m,igatund kindel summa (nt 82+ runecrafterid iga tund 500k).

 

emm. see pole v5rreldav nendega, kuna seal on lihtsalt luck, kui sa tapad kedagi siis sa teed ise oma 5nne v5imalikuks ja sa saad monstereid killida p2evad l2gi, aga drop partydel on j5hker lagg, plus k5ik kohad on summoned monstereid t2is ning v5imalus, et sina saad phati sealt on tundavalt v2iksem kui arvestada k5iki segavaid tegureid.

Ma pole seda 5elnud et kui millegiga ei lucky siis pole m5tet. Lihtsalt see drop party systeem on minuarvates m5tetu ja see on minu arvamus. Juhuslikult me elame ka Eesti riigis, kus kehtib demokraatlik riigikord ja k5igil on 5igus omale arvamusele. :who:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
emm. see pole v5rreldav nendega, kuna seal on lihtsalt luck, kui sa tapad kedagi siis sa teed ise oma 5nne v5imalikuks ja sa saad monstereid killida p2evad l2gi, aga drop partydel on j5hker lagg, plus k5ik kohad on summoned monstereid t2is ning v5imalus, et sina saad phati sealt on tundavalt v2iksem kui arvestada k5iki segavaid tegureid.

Ku1 s4 dr0p p4rt1l 6hup4lle k4tk1 t33d,s11s on ka v61m4lus s44d4 s33 4s1,m1s s1nn4 p4rty ruum1 0n p4ndud,s4m4m00di n4gu 0n k4 v6imalus s44d4 h34 dr0p m0nst3r1lt t3d4 t4pp3s.l4gg tul3b 1lms3lt 4rvut1st.(Tõlge teistele:Kui sa drop partyl õhupalle katki teed, siis on ka võimalus saada see asi,mis sinna party ruumi on pandud,samamoodi nagu on ka võimalus saada hea drop monsterilt teda korduvalt tappes.Lagg tuleb ilmselt arvutist.Ka monsterite tapmisel on segavad faktorid-damage, mis naad teevad nt,teised inimesed, kes ka neid tapavad jne.)

Ma pole seda 5elnud et kui millegiga ei lucky siis pole m5tet. Lihtsalt see drop party systeem on minuarvates m5tetu ja see on minu arvamus. Juhuslikult me elame ka Eesti riigis, kus kehtib demokraatlik riigikord ja k5igil on 5igus omale arvamusele. :who:

Tõsi ja minu ARVATES see ei ole mõttetu.no offence btw


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hm. Seal ei tule lagg arvutist. Kujuta nüüd ise ette, kui seal pisikeses party roomis on ~~1500 inimest+summoning animals. See on loogiline et ta hakkab laggama.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tule jah arvutist, sest esiteks mul arvuti n2itajad p2ris head, teiseks ei ole ma kindlasti ainuke kellel uber lagg on seal. Ja julm m5te on nagu t5mmelda sul? Tra kui sul on probleeme millegiga siis ytle otsa v2lja, putsi hull asi ju kui mul t2pit2hed ei ole peal, v5in need peale kaa panna, kui sul parem hakkab olla.

Putsi lihtsalt nii n2rvi ajab. :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei tule jah arvutist, sest esiteks mul arvuti n2itajad p2ris head, teiseks ei ole ma kindlasti ainuke kellel uber lagg on seal. Ja julm m5te on nagu t5mmelda sul? Tra kui sul on probleeme millegiga siis ytle otsa v2lja, putsi hull asi ju kui mul t2pit2hed ei ole peal, v5in need peale kaa panna, kui sul parem hakkab olla.

Putsi lihtsalt nii n2rvi ajab. :S

 

Rahu mihkel :D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.