Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Come join the darkside, free cookies for everyone!

Soovitatud postitused

irw. suht j5hker vana oled. mingi arvad et kardan selliseid? enda arvates v5id siin jah ramba olla kui v2ga tahad. v2ike p2rdik? millegi parema peale ei tule? irw. naljavennad siin k5ik koos foorumis.

mine m2ngi parem koos teiste 12-15 aastastega koos liivakastis .

 

Idioot ?

 

Jee , oled mingi 16 ? WOW,

 

AGA MIKS SU AJU ON IKKA NAGU 10 AASTASEL ?

 

Ühesõnaga pane suu kinni , paistad targem välja !

 

Meiser on ka sust targem ,

Enivei , mõnus pasaaju oled ;)

 

Kthxbye,

 

E/: Võiksid eesti keele tundides ka rohkem käiiiiiiiaaa :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mitte et ma uhkeldaks et ma vanem olen vms, aga tundub et 12-15 aastastel inimestel on t5sine t2helepanuvajadus miskip2rast. olete te jah maailmanabad ja k5iges k5ige paremad. arva nii edasi.

kui kunagi vanemaks saad siis m5istad ehk milline m5istus sul kunagi oli . m5ttetu sellist *aska siis foorumisse ju postitada? t2iesti seosetu jutt. Minul 10ne aastase aju ja ise tuled sellist sitta ajama?

MIna paugun noorematega? EI! mina pole mitte midagi siin alustanud, antud hetkel paugutakse minuga sa poolearuline. Loe k5ik korralikult l2bi enne kui mingit paska hakkad ajama j2rgmine kord. Ja kui sa siis ka ei saa aru korralikult siis ma ei tea noh. Ehk t5esti midagi sul ajuga valesti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mitte et ma uhkeldaks et ma vanem olen vms, aga tundub et 12-15 aastastel inimestel on t5sine t2helepanuvajadus miskip2rast. olete te jah maailmanabad ja k5iges k5ige paremad. arva nii edasi.

kui kunagi vanemaks saad siis m5istad ehk milline m5istus sul kunagi oli . m5ttetu sellist *aska siis foorumisse ju postitada? t2iesti seosetu jutt. Minul 10ne aastase aju ja ise tuled sellist sitta ajama?

MIna paugun noorematega? EI! mina pole mitte midagi siin alustanud, antud hetkel paugutakse minuga sa poolearuline. Loe k5ik korralikult l2bi enne kui mingit paska hakkad ajama j2rgmine kord. Ja kui sa siis ka ei saa aru korralikult siis ma ei tea noh. Ehk t5esti midagi sul ajuga valesti.

 

Mine magama ?

 

Nahhui sa sellist paska suust välja ajad kui sa mingi ÜberMaster vana oled ?

 

Ma saan aru et sa tahad lahe olla aga kahjuks oled sa tavaline runepede kes kujutab kodus arvuti taga endale asju ette:dead:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mine magama ?

 

Nahhui sa sellist paska suust välja ajad kui sa mingi ÜberMaster vana oled ?

 

Ma saan aru et sa tahad lahe olla aga kahjuks oled sa tavaline runepede kes kujutab kodus arvuti taga ette endale asju:dead:

 

mina yritan lahe olla, kuigi sina oled ainuke vana kes uhkeldab siin sellega et julm savuvend oled? heh ei paista eriti tark minuarvates.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mina yritan lahe olla, kuigi sina oled ainuke vana kes uhkeldab siin sellega et julm savuvend oled? heh ei paista eriti tark minuarvates.

 

TÜraaaaaa , mis kuradi sitta sa ajad ?

KUS PERSES MA SELLEGA nn "uhkeldanud" olen ?

 

Täitsa vittus kui närvi ajavad sinusugused väiksed ego pasahunnikud kes LIHTSALT ei suuda oma suud kinni hoida .

 

Elad tallinn ?

Atm on küll selline tunne et tahaks näha kui "kõva" mees sa siis oled .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma ei ytle muud kui irw. Muidu jah ei ela Tallinnas, aga kui tahad v5id p2rnu kylla tulla :)

isegi kui tuleksid, siis mis ette v5taksid? ma arvan et ma saaksin krambid naermisest.... hetkel juba suht naljakas olla, kuigi istun haigena kodus.... lihtsalt v2ga koomiline vana oled.

ausalt5eldes ma ei viitsi enam siin foorumis spammida, kui sul on midagi ajada minuga siis v5id pmida vms. ma ausalt ei viitsi 5-aastastega siin paukuda... kopp ees suht eks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma ei ytle muud kui irw. Muidu jah ei ela Tallinnas, aga kui tahad v5id p2rnu kylla tulla :)

isegi kui tuleksid, siis mis ette v5taksid? ma arvan et ma saaksin krambid naermisest.... hetkel juba suht naljakas olla, kuigi istun haigena kodus.... lihtsalt v2ga koomiline vana oled.

ausalt5eldes ma ei viitsi enam siin foorumis spammida, kui sul on midagi ajada minuga siis v5id pmida vms. ma ausalt ei viitsi 5-aastastega siin paukuda... kopp ees suht eks.

 

Hahahha , nüüd on mingi " olen haige ja ei saa välja tulla " ,

 

Ma vean kihla et tegelt oled mingi 12 aastane tatt kes üritab mingi äss vend foorumis olla :D

 

igatahes edu.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

vea palju tahad... ma olen laup2evast saadik haige olnud. mina 12 aastane? mind absoluutselt ei huvita sellise sitaka arvamus nagu sina oled eks. ytlesin et ma ei saa v2lja tulla? t2itsa putsis no, vana sa oledki? . minu arvates max 15. hea kui sedagi. irw, tra nii k5vv vana oled endaarvates ikka eks :D sinusugused vennad tavaliselt on suured jutumehed. ja t5esti, kui sul keret2it vaja siis tule p2rnu, ma ei v5ta s5pru ega kedagi kaasa kui sa ei v5ta. Teeme asja lihtsaks noh, tuled siin k5vat vanti m2ngima? davai teeme 2ra kui sa nii v2ga seda soovid .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vea palju tahad... ma olen laup2evast saadik haige olnud. mina 12 aastane? mind absoluutselt ei huvita sellise sitaka arvamus nagu sina oled eks. ytlesin et ei saa v2lja tulla? t2itsa putsis no, vana sa oledki . minu arvates max 15. hea kui sedagi. irw, tra nii k5vv vana oled endaarvates ikka eks :D

 

 

Tule tallinnasse ja siis saad teada kui vana ma olen ...

 

Mind ausalt ka ei koti kui vana sa oled . Aju on sul ikka nagu 6 aastasel :D

 

Ega siis midagi , Löö pihku kodus ja ole õnnelik !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

w1ndw4lk5 k45 r0hk3m h4x0r1m4lt 31 544 r22k1d4?

ja btw oled enda arust täiskasvanu käid tööl jne ja siis istud haigena kodus..

get a life rlly.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
w1ndw4lk5 k45 r0hk3m h4x0r1m4lt 31 544 r22k1d4?

ja btw oled enda arust täiskasvanu käid tööl jne ja siis istud haigena kodus..

get a life rlly.

 

ei ma olen 17, kui sind v2ga huvitab. ja teiseks pole sinu asi kas kasutan numbreid v5i midagi muud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vana asi juba , paljud kes kaua olnud arvavad et on kõvad tegijad. Ega noh ma arvan ka . Ma suht palju usaldust siin foorumis saanud inimeste poolt.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.