Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Come join the darkside, free cookies for everyone!

Soovitatud postitused

VIP

Loe seda lauset mis pinnu teemasse postitasin :)

Aitäh :P


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vihkan reiti ja k5iki kellel on reit. imo.

 

tegelt mitte k5iki.

 

imo?

sina lohh oled terve elu rsi taga istunud, ja nägu mädaneb ei raatsi omast pilte teha ja reiti panna. Aga pole hullu, ära karda, tee proovi.

http://www.sapipapiriios.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sest sa näed kole välja ja sa oled rune pede -.-:eat:

 

imo?

sina lohh oled terve elu rsi taga istunud, ja nägu mädaneb ei raatsi omast pilte teha ja reiti panna. Aga pole hullu, ära karda, tee proovi.

http://www.sapipapiriios.com

 

l55ks heameelega teil p2riselus hambad sisse, tra mis krdi foorum see selline on kus 12 aastased ohmoonid tulevad sellist iba ajama? tra endal pole aastaidki olla ja tuled minu yle otsustama? margine peaks olema reiti kasutada,:ninja: "omfg feimi mind" ja "omfg tule liitu mu uue klubiga" paha hakkab lausa. Ja ehk ma ei kasuta mingi lasteportaale nagu n2iteks "reit" v5in julgelt 5elda et mul on orkut ja myspace, mida teil ilmselt pole, sest te ei saa oma vanuse t5ttu regristreerida sinna.Ja ma ei taha 5elda et te ei tohi reiti kasutada, mu s5num oli see et mulle isklikult ei meeldi reit.

Pole absoluutselt sinu otsustada kuidas ma oma vaba aega sisustan arvuti taga!

N2gu m2daneb? irw. ma olen elus rohkem pussyt saanud, kui sa pihku pannud.

"oi bl22 kus nyyd panin 2ra tyybile, haha, sain isegi yhe posti juurde" - ee nagu ausalt mees, mine k2i koolis natuke v5i tee midagi selleasemel et totrate postidega siin endale poste koguda. Ehk hakkavad siis ajapoolkerad natuke ka oma ylesannet t2itma!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
l55ks heameelega teil p2riselus hambad sisse, tra mis krdi foorum see selline on kus 12 aastased ohmoonid tulevad sellist iba ajama? tra endal pole aastaidki olla ja tuled minu yle otsustama? margine peaks olema reiti kasutada,:ninja: "omfg feimi mind" ja "omfg tule liitu mu uue klubiga" paha hakkab lausa. Ja ehk ma ei kasuta mingi lasteportaale nagu n2iteks "reit" v5in julgelt 5elda et mul on orkut ja myspace, mida teil ilmselt pole, sest te ei saa oma vanuse t5ttu regristreerida sinna.Ja ma ei taha 5elda et te ei tohi reiti kasutada, mu s5num oli see et mulle isklikult ei meeldi reit.

Pole absoluutselt sinu otsustada kuidas ma oma vaba aega sisustan arvuti taga!

N2gu m2daneb? irw. ma olen elus rohkem pussyt saanud, kui sa pihku pannud.

"oi bl22 kus nyyd panin 2ra tyybile, haha, sain isegi yhe posti juurde" - ee nagu ausalt mees, mine k2i koolis natuke v5i tee midagi selleasemel et totrate postidega siin endale poste koguda. Ehk hakkavad siis ajapoolkerad natuke ka oma ylesannet t2itma!

 

Esiteks 14 mitte 12 triopp

 

2 sa oled mus vanem , keda kotib ja sa mängid runet ei noh mingi 18+ ja runet sure ära mingi imiku eas oled kes ei saa runest üle . -.-

Ja muide Orkut lool seal samamoodi mingi 14 a täis kui sa veel ei ta

Muide reidis on sitaks inimesi mingi 18+ - 40+ so stfu

Hui julgeksgi sa hambad sisse lüüa tuled korra kohale ütleksid hoia mokk kinni siis lähed minema -.-...:ninja::D

 

kthxbye tropp!


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esiteks 14 mitte 12 triopp

 

2 sa oled mus vanem , keda kotib ja sa mängid runet ei noh mingi 18+ ja runet sure ära mingi imiku eas oled kes ei saa runest üle . -.-

Ja muide Orkut lool seal samamoodi mingi 14 a täis kui sa veel ei ta

Muide reidis on sitaks inimesi mingi 18+ - 40+ so stfu

Hui julgeksgi sa hambad sisse lüüa tuled korra kohale ütleksid hoia mokk kinni siis lähed minema -.-...:ninja::D

 

kthxbye tropp!

 

irw... sind ei tasuks puudutadagi jah... sest sa liiga v2ike nii m5istuselt kui kasvust.

aga v2ga soovid siis v5ime 1 on 1 2ra korraldada kui nii k5va mees oled siin. :uni:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
irw... sind ei tasuks puudutadagi jah... sest sa liiga v2ike nii m5istuselt kui kasvust.

aga v2ga soovid siis v5ime 1 on 1 2ra korraldada kui nii k5va mees oled siin. :uni:

Rofl sebi elu omale , käitud nagu 2 aastane :ninja:


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rate.ee on inimstele kes vajavad tähelepanu.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
irw... sind ei tasuks puudutadagi jah... sest sa liiga v2ike nii m5istuselt kui kasvust.

aga v2ga soovid siis v5ime 1 on 1 2ra korraldada kui nii k5va mees oled siin. :uni:

 

Ei ole mõeldav, et täpitähed puuduvad.

 

Kuskilt lugesin, et oled mingi 18+.

Võiks endale täpitähti seadistada ka siis osata.

 

Aitäh.

 

j5u, tgl5 k5 v5 ?

u5m bl5 bl5 bl5 bl5 bl5

 

12341239t65iu2396896666666655555555555555

 

Exactly

 

Rate.ee on inimstele kes vajavad tähelepanu.

 

No Andrei jaoks käib süsteem niimoodi, et iga SOLiga mis ta "maha müünud" on, teenib ta omale "Originali" raha :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rate.ee on inimstele kes vajavad tähelepanu.

 

Aga mina saan oma tähelepanu Foorumist :P


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal ka rate kasutaja olemas ( külastan korra aastas ) .

Vihkan ise ka reidipedesi ja mingi "Feimime,Feimime" vendi.

 

ma olen elus rohkem pussyt saanud, kui sa pihku pannud.

 

Arvad et kedagi kotib milliseid 70 aastaseid vanamutte sa ke**ind oled.

 

aga v2ga soovid siis v5ime 1 on 1 2ra korraldada kui nii k5va mees oled siin. :uni:

 

Irw , Ainult endast noorematega julgedki paukuda ?

Ära hakka nüüd ajama et tagusid koplis 3 venelast üksi läbi .

ausalt ka, MIND EI KOTI !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Endal ka rate kasutaja olemas ( külastan korra aastas ) .

Vihkan ise ka reidipedesi ja mingi "Feimime,Feimime" vendi.

 

 

 

Arvad et kedagi kotib milliseid 70 aastaseid vanamutte sa ke**ind oled.

 

 

 

Irw , Ainult endast noorematega julgedki paukuda ?

Ära hakka nüüd ajama et tagusid koplis 3 venelast üksi läbi .

ausalt ka, MIND EI KOTI !

 

keegi on su faking arvamust kysinud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

irw. suht j5hker vana oled. mingi arvad et kardan selliseid? enda arvates v5id siin jah ramba olla kui v2ga tahad. v2ike p2rdik? millegi parema peale ei tule? irw. naljavennad siin k5ik koos foorumis.

mine m2ngi parem koos teiste 12-15 aastastega koos liivakastis .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.