Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Cb 125 / 132 maini..

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Palun Pane LogIn screeni pilt ka. Kust näeb memberi päevi, kui ka Bankpin+Recs.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Omg Kustuta Mu Poste Niipalju Kui Tahad, Aga Ta Ei Pea Panema Neid Pilte, Sest Reeglites On Nii Kirjas...Et Teema Kohta Peab Olema Vähemalt 1 Pilt

1) Palun panna iga kasutaja ostu/müügi teemasse vähemalt 1 pilt!

http://www.vahvel.net/showthread.php?t=19651


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
90pray:O!, väga hea acc:), edu müümisel hinnaks on umb 1k minuarust

 

Oleksin happy kui saaksin 1k, siis oleks päris hea vaheltkasu. Aga no annaksin ka odavamalt ära. :uni:

 

Bring up my post plz!


Tere

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

gl noob kurdai m*nn see minu kasutaja scammer selline sain kasutaja tagasi vitt siukse ärge ostke seda ta selline scammer ostsin selle kasutaja eelmine aasta 2,5k ja kasutaja hetkel minu käes nii et ost jääb katki bannige see kasutaja ära palun

 

ei sa sa sittagi kasu m*nn leian su üles siis sul haiglasse minek väga pikaks ajaks löön sul pea nii lõhki kui vähegi saab tule tartu külitse siis näed kellega tegu või kusesid täis ennast ah??hea meelega tambiks sind paska

 

ime munnii ahv teen varsti unsetti ära ei aita sind omaniku addres kah vitt siuke täielik lohh oled teeme 1 vs 1 ja kutsu oma tuttav ka külitse pask siuke löön teil mõlemal pea lõhki tra maksin selle acci eest 2,5k ja sa tyra tuled veel scammima we?kui asi nii edasi läheb siis lasen selle acci perm banned panna ja tahaks siis näha mis sa ette võttad? sobib nii we ah?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

v6iks olla ingame pilt skillidega kah... kuna nime ei tea ja login pilt kah.siis oleks super :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ween12 pane siis pilt ülesse kus sa ütled kui oled kasutajaga sees et oled ween12!!!!!

tänud.

 

Ween räägib tõtt, olen ta tuttav ja tean mis mees räägib.. kasutaja on tema käes nii et teema kinni....kasutajanime siin avalikustama ei hakka igaks juhuks..;/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

T6si see on... k2ime yhes koolis ja elame yhises yhikas m6ni tuba/box eemal.

See vend kes seda kasutajat scammis ei tea t6siselt mis Tegijaga tegu on.

Alati pole nii, et see kes RSi pelab on mingi nohkar arvuti taga kes ei tea elust sittagi peale ruuni... selle juhusega on k6ik vastupidi... vend 6pib ehitust... ja tal tutvusi yle Eesti... eriti Tartust/Annelinnast... kus on omajagu tegijaid t2is.

 

Pange nyyd see teema lukku..., kui veel kasutaja 2ra v6etakse.. v6tan mina ja cool bunny hetkeline omanik selle asja t6sisemalt ette... ja kui vaja s6idame kasv6i terve Eesti l2bi(uurime asukoha v2lja) et see vitt selline k2tte saada ja ta lihtsalt ma alla tampida...

 

Nendel tattidel pole t6esti aimu kellega nad hetkel tegemist teevad... kasutaja maksis 2.5k ja see on ikke v2ga suu raha.

 

L6petage see jama parem 2ra ja teema closed... mainin 2ra veel... kui veel selline ylelaskmine cool bunny kasutajaga juhtuma peaks... on sellel vennal lihtsalt edasine elu ratastoolis... ja see pole mingi loba tati v2lja m6eldis ja "hirmutis" .

 

Pidage meeles.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Omg Kustuta Mu Poste Niipalju Kui Tahad, Aga Ta Ei Pea Panema Neid Pilte, Sest Reeglites On Nii Kirjas...Et Teema Kohta Peab Olema Vähemalt 1 Pilt

1) Palun panna iga kasutaja ostu/müügi teemasse vähemalt 1 pilt!

http://www.vahvel.net/showthread.php?t=19651

 

 

Kui nii palju kobiseda oskad siis loe kolmandat reeglit ka , seal on kirjas et müüa võib ainult enda kasutajat , aga üleval on otse kirjas : Müün siis sõbra kasutajat . lol . loe ise ennem reeglid läbi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nii palju kobiseda we sa pole vist kaua aeg vastu hambaid saanud poisss kas tahad üäriselt kokku saada siis tule viljandi luban sulle et siuke pauk käib vastu hambaid et ei ka ei usu taun siuke nii et vaata ise parem ette lohh!!!

 

kus elad äkki tean sind ;D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tech oled loll või mängid?

 

nii palju kobiseda we sa pole vist kaua aeg vastu hambaid saanud poisss kas tahad üäriselt kokku saada siis tule viljandi luban sulle et siuke pauk käib vastu hambaid et ei ka ei usu taun siuke nii et vaata ise parem ette lohh!!!

~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.