Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lord_Sanki0 TankRanger .Diary

Soovitatud postitused

VIP
IRL Sõber. Kutt ise teinud. Samas koolis käime. Olen näinud teda sellega pelamas ;) Palun tema kohta läbu kustutada e. valed süüdistused.

 

Nice double acc?Kohe kui scammimise peale jutt l2ks tuleb 3 postitusega tyyp ja kirjutab:Aa ta on v2ga usaldusv22rne.:%

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Edu , ostetud , 6

Sa oled valesti aru saanud.

Mina olen Selle Kasutaja Esimene ja ainuke omanik.

1a tagasi , kui wild kadus ei olnud Rsil minu jaox enam mõtet, niisiis ma quitisin.

Mingi aeg (ma ei tea kuna) oli keegi mu acci scamminud, prolly keylog, täpselt ei tea...Ei teinud eriti välja sest Rsil ei olnud minu jaox põhimõtet, paar nädalat tagasi aga lugesin, et uus PvP tuleb välja ja see tõi rsi isu tagasi.

Ma tean, et see acc on käinud käest kätte, sest mulle kinnitas seda üx vana irl sõber, kes tasapisi rsi pelab.

Anyways, 1 kord kui ma oma E-maili-st mingi foorumi accept koodi otsisin, leidsin ka vanad Rs Membershipi krediit nrid. Sellega tuli ka selline mõte, et võix proovida acci tagasi saada...So ma panin oma aju tööle ja tuletasin esimesed paroolid, acci tegemis aasta, jne vajaliku Info ...Ma ei kasutanud acci tagasi saamisex Recovereid, sest need olid/on kadunud.

End of story , mu appeal acceptiti, so sain ENDA acci tagasi.

 

Nice double acc?Kohe kui scammimise peale jutt l2ks tuleb 3 postitusega tyyp ja kirjutab:Aa ta on v2ga usaldusv22rne.:%

 

Hmm, Kontrolli IP-d mby?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ilus, mu sõber kes mul täna külas oli ostis ka selle acci mingi 1 a tagasi, sai ikka suht mitu kuud sllega mängida, kui ta scammed sai :P

Edu siis jep.. btw ma olen saand sellesama acciga verac helmi esimese tripiga barrowsist mul pilt ka.(ta oli mul külas ja õpetasin barrowsit talle)


manchesterunited4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Iluuuz mage 94 :)

Ice Barrage jap?


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mis su att ja str goal on?

läheb tavalseks mainiks ära vist juba, suht jama.. :D


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kes gravedyggeriga mängib :OO ? minu acc ju.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See acc on mingi saja inimese käest läbi käinud, kui ma ei eksi oli see algul def 1 , siis keegi hakkas defi tegema ja nii see läks. Igatahes nüüd sai account normaalse omaniku, kes teeb ka ikka midagi.

 

Hmm, kusjuures mina olen 1. omanik

Sellel kasutajal oli kunagi 4a tagasi def 1 , kui tegin kasutaja...:D

 

Ma olen seda juba mingi 5 korda korrutanud, kes ei tea.

 

Kui wild kadus, siis ma quitisin või noh panin pausi...Selle acci passi teadis peale minu siis 2 inimest, kui ma ei exi...Anyways ma olin umbes 1a eemal sellest pelast...Vahepeal oli keegi tõesti sellega scamminud ja mitte 1 inimene vaid mitu...

Mina ei ole selle acciga kedagi scamminud...

Kust teada, et olen 1. omanik ?

Kui ei olex siis olex acc juba ammu "tagasi" võetud, mina tean 1.recce, pwsid, memb agreemente jne.

Ise eriti enam ei mängi...:D...Kool jne, muud huvid.

Acc oli isegi müügis korra, aga prolly ei leidu ostjat, sest selle kasutaja ajalugu on suhteliselt *khm* nutune :D...Ma ei tea mix inimesed ei usu, et 1.omanik olen.

Kui kellegi on väita vastupidist, Palun tõestage vms...

See ei ole tõestus, kui ütlete, et mu sõbra tuttav pelas sellega vms...

Aga aitäh, olen palju vaeva näinud selle kasutajaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.