Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Runescape Macro levelid, saavutused, pildid jne

Soovitatud postitused

VIP
mis siis, et ma ei kasuta macrot, aga minu nõuanne ..

 

70'ga hoia veel yewist kaugele .

liiga aeglane.

 

migni .. 80 oleks paras.

 

Oled ikka loll kui lauajalg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

a btw, mingi 40-50 tunni pealt tuleb jagexi mode(vb ka lihtsaly mode) sinna et chekkida kas sa elus veel:D, 40-50 tundi suht karm ikke:D, kui vastad talle siis ta soovitab magama minna:D, ootad mingi tunni vb vms, lased edasi:D

 

Ja jah, nad jälgivad kaua sa sees oled järjest


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Teema autor või keegi lugupeetud moderaator võiks esimesse postitusse midagi kasulikku ka kirjutada (Download, vajaminevad scriptid, nõuded 'n shit).

 

 

 

 

Pmst on sandman teemas kõik olemas, siin on lihtsalt üldine arutelu macrodele ^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pmst on sandman teemas kõik olemas, siin on lihtsalt üldine arutelu macrodele ^^

 

:O Tänan.

 

Sain alles nüüd teada, et "Illegal RS" osa on siin olemas. :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
a btw, mingi 40-50 tunni pealt tuleb jagexi mode(vb ka lihtsaly mode) sinna et chekkida kas sa elus veel:D, 40-50 tundi suht karm ikke:D, kui vastad talle siis ta soovitab magama minna:D, ootad mingi tunni vb vms, lased edasi:D

 

Ja jah, nad jälgivad kaua sa sees oled järjest

 

No 8 tundi vist ei tee paha, kui lasta ilma breakhandlerita öösel, või peaks kasutama ?

 

// Lasen ikka edaspidi breakhandleriga, ei taha riskida, sellega üsna 10%, et saab ban :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nonii panen boti tööle jälle seniks kuni koolis. Fishing 63 atm. Tahaks juba 80 siis läheks fishing guildi sworde ja tunasid tüüdma.

 

Hetkel ma SuperBarbFisheriga väga rahul. Ainuke asi see et vahest lendab õng minema aga kui võtad 2 õnge siis pole probleemi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kuidas ma tõmmata seda saan rsbot.com ytleb et download not avaible PM me please?


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

deeem :S aga kas kuskil on veel m6nda kohta kust saaks normaalset rsbotti kui on siis PM ty.


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

noo tra jälle ProFisheriga sama jama, kell 7 läks tööle kell 10:30 oli Unable to Acces account ja oligi läbi, keegi oskab aidata? mida see unable to access account tähendab??? või andke mingi parem script palun...


Zezima.png LoL

 

enivei , uus kasutaja, ei käi enam sellega sees

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
noo tra jälle ProFisheriga sama jama, kell 7 läks tööle kell 10:30 oli Unable to Acces account ja oligi läbi, keegi oskab aidata? mida see unable to access account tähendab??? või andke mingi parem script palun...

 

Mul oli see sellepärast, et liiga aeglane arvuti :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
:S nagu kuidas arvuti seda põhjustas , kas seda kuidagi parandada annab?

 

Lagg, või sitt nett ja ongi, mul oli ka ennem läpakas, 200 midagi ram ja mingi 20. sajandi käkk, nüüd 2008 aasta macbookis ja no lagg ja superhea, teen 99 :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lagg, või sitt nett ja ongi, mul oli ka ennem läpakas, 200 midagi ram ja mingi 20. sajandi käkk, nüüd 2008 aasta macbookis ja no lagg ja superhea, teen 99 :D

 

ega mul ka just kõige uuem arvuti pole :S 6 aastat vana juba... see vb ongi põhjus, sest neti yle ma kyll ei kurda


Zezima.png LoL

 

enivei , uus kasutaja, ei käi enam sellega sees

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ega mul ka just kõige uuem arvuti pole :S 6 aastat vana juba... see vb ongi põhjus, sest neti yle ma kyll ei kurda

 

Karta on, et arvuti viga, kasuta superbarb fisher, see ei taha eriti head arvutit, jooksis selles vanas juustus ka hästi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no pohhui homme panen kooli ajaks 3 rodi, ja featherid kotti ja proovin selle superbarbiga , loodan et sellega läheb paremini ja töötab ikka terve aja kui koolis olen, oleks tore kui töötaks


Zezima.png LoL

 

enivei , uus kasutaja, ei käi enam sellega sees

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
no pohhui homme panen kooli ajaks 3 rodi, ja featherid kotti ja proovin selle superbarbiga , loodan et sellega läheb paremini ja töötab ikka terve aja kui koolis olen, oleks tore kui töötaks

 

Mul töötas 12 tundi jutti, siis panin ise kinni :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.