Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Fuutbag .

Soovitatud postitused

Keegi pelab? Hakkab pelama? :)

 

Ise kavas järgmine kuu osta , enne olen ka kokku puutunud koolis , aga tahaks nüüd mingit adidase or nike vms , ühesõnaga korraliku firmakat , soovitaks keegi poodi vms? Kus saaks tellida .

Et fuutbagi teemad siia.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kui osav oled?;)

 

No ikka , päris koba ka ple , kes kaks korda suudab kõksida , leidsin veidi infot , ametlikult lehelt , vb plaanis osta 150.- "Pro 26" pall . Pidi olema populaarseim Soomes .

Ise pelan jalkat , vaeva näeks teeks vb "Around the World" ära :D


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise mängin ka , 1 nike bag oli eluhea .. aga ei ole seda näind viimaselajal kuskil .

 

Sportlandis oli vist vanasti :D

 

endal aastate joooksul mitu mitu bagi olnud & kõik katki läind .. pole suuremasi trikimees .. sellejaoks on jürka veber


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõksimise rekord on 25. Trikkidest siis: Esimene trikk: Viskan palli õhku ja püüan selle jala peale, viskan uuest jalaga üles ja püüan teise jalaga kinni ja nii 8 korda järjest. Teine trikk: Arond the world. Kolmas Trikk: Viskan palli õhku püüan jalapeale kinni ja ilma et uuesti hoogu võtaksin tõstan jala seljataha üles ja viskan nii futbagi üle pea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Laagrist sõber, 14 or 15, Eesti keskkoondise kesk kaitsja, 916 vms oli tal kõksimise rekord ;s

 

Rofl ja siis? Ma tean sitaks vendi kes k6ksivad yle 1000 ja yks vend mul trennis k6ksis midagi 5000+, siis rohkem ei viitsind ja l6petas 2ra.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
so ?

 

Mu vanaema kõksis 10000 ja siis suri ära

 

hahahahahahhaha


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.