Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

RichScape PK v3. ehk Fastlay.

Kas tahad VANA Fastlay (Richscape) tagasi?  

251 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas tahad VANA Fastlay (Richscape) tagasi?



Soovitatud postitused

VIP

Awesome , Xmedeia sai Magicu 99 (Y) , kinkisin talle Ahrims staffi :P

 

Awesome , Xmedeia sai Magicu 99 (Y) , kinkisin talle Ahrims staffi :P

 

 

Pilt Xmedia Magic 99-st : fastlay0023zq6.th.pngthpix.gif


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Omfg , magasin maha v ? :D .


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Et jah , pmst Eero goodgame , ma arvan et kui ma adminstraator olin , ehk võtsid mult administraatori maha ehk alandasid mind moderaatoriks . Kas sul oli õigus võtta minu asjad ära, mida ma ei spawninud endale ? Ntx : Dfs , whip , air ruune mingi 23k , 35m , rannars, ja nihukesi asju ? Et pmst mai näe küll enam mõtet mängida, suht sama alusta algusest peale ja lõpuks sama cmb ja need samad asjad olemas, ei normull mees oled.

Ja check it , gf Sasuke ma arvan et ela elu ja mine kooli ikka naab ;)

Irww.jpg

 

LOL @ You , macrod on ööseti (thievivad endale raha) , või siis hommikuti (kui nad ise koolis on). Nahhui nad macrovad siis kui administraatorid sees passivad see ju kindel ban. Aga eks jah , sa liiga tark pole mõtet vastu vaielda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aww , ma ka pildil ;)


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rainer. Ma vähemalt olen 15 ja käin 9 klassis mitte sina et oled 16 ja käid 7 või 8 nagu ma teada sain.

 

Umm , noh normaalne , aga ma arvan ma küllaltki vana et teada mis ma oma eluga peale hakkan (ja kes väitis et 7s or 8s klass) ? Pmst asja lood nii , mul paberid koolis sees aga ei käi koolis, idioot ? Et mai käi koolis kui sulle lollile pole kohale jõudnud ehh:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rainer, miks ma peaksin sulle reetma kes mulle sinu kohta infot jagab. Mul omal tuttavaid kelle kaudu saan netist infot.

 

Irwww ! Palun naera pooleks netihiiro 2008 ! Haaahaaa ma naeran krampides surnuks ! irwwwwww:D:D:D

Sul tuttavad netis ? haahaaaaaa Fastlays ? Eero ? hahaaaa , minu kohta pole netis kuskil infi irwwww naer !! Palun hakkake naerma sest mina juba suren naerust :D:eat:

 

Rainer, miks ma peaksin sulle reetma kes mulle sinu kohta infot jagab. Mul omal tuttavaid kelle kaudu saan netist infot.

 

Netihiiro oma välimusega LOL, sul netis tuttavaid aga irl pole , ehk pole sõpru kellega lõbusat aega veeta ? mm normaalne, edu.ee mine rate.ee ja saada endale 10'e , olen kole ja otsin irl tuttavaid , palun võtke ühendust, olen enesetappu piiril . LOL:D:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mida te siin sp2mmate ? =/

v6ite msnis v6i kuskil kah r22kida seda teemat...

 

r22kige nüüd fastlayst =)

 

edit: rainer sina ei saa öelda et ta on kole sest sa ei tea seda ning nii ei ole ilus öelda kah.

sellise k2itumise eest mina v6taks sinult isegi modi staatuse 2ra -.-


amfnv9.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mida te siin sp2mmate ? =/

v6ite msnis v6i kuskil kah r22kida seda teemat...

 

r22kige nüüd fastlayst =)

 

edit: rainer sina ei saa öelda et ta on kole sest sa ei tea seda ning nii ei ole ilus öelda kah.

sellise k2itumise eest mina v6taks sinult isegi modi staatuse 2ra -.-

 

spammin palju tahan ,

vot ei räägi mõtetu ..

miks ei saa ? kui msn'is ta seal display peal olemas ei saa öelda ? kle , ma arvan kui sina arvad et tema "normaalse" välimusega.. siis mai hakka rohkem kommenteerima teie kohta.

Võta lol , ma nigunii ei taha seda, äkki tahad endale saad nats näidata ÄSSA , erilist teha ei saa, ainult saad kasutada playerite juurde telemist, + kickimist. (Kickid tleb tagasi ja macrob edasi) , rohkem mina ei viitsi vaielda.. aniwai Sasuke andis alla , deletes mu ja pani igoneeri (nii need naised ongi) :D , aga oke ma rohkem ei nori muidu ei tea lendavad netihiirod peale:d , ok tsau .

kthxgoodbyemothafakka.:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hästi panete (Y) .


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mida te siin sp2mmate ? =/

v6ite msnis v6i kuskil kah r22kida seda teemat...

 

r22kige nüüd fastlayst =)

 

edit: rainer sina ei saa öelda et ta on kole sest sa ei tea seda ning nii ei ole ilus öelda kah.

sellise k2itumise eest mina v6taks sinult isegi modi staatuse 2ra -.-

 

Ehm sorri silver, ma pidin .. see on liiga hea võimalus (H):-)

Silver.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See sõda kestab kell 5-ni , või veel ? Kuni Eero tuleb ? :P


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegelt , see on küll suht mõtetu , mida te siin kahekesi vaidlete , aga noh .


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rainer. Kui sa oled omasooliste vastu rohkem huvitatud siis sa EI PEA TEISTEGA SÕIMLEMA EGA ARVAMA TEISTEST HALBA.

 

LOL ! Räägi mulle nüüd kah kust tuli see "Omasooliste" ? Mai tea ma vist ei ole midagi nihukest maininud, otsi järgmine kord midagi muud kui alla jääd.

 

ongi noh l6ngus ei ole mingi halb s6na omfg sasuke on normaalsem kui sina igastahes mingi retard

 

Silver, et pmst ma tegin nüüd su margi täis tuleb kohe väike üle jooks?:D

retard oled sina mitte mina, sa kah otsi midagi targmemat välja kui sina teed juttu, ma arvan praegu polnud põhjus uue teema jaoks mina vaid sina.:h:

 

Eerole saab täna paljut rääkida.

 

Mm , muidugi , ma räägin ise kah temaga. Ma arvan ültse teema algataja oli tema , mitte keegi teine. Mulle sobis kõik peale selle et ta võttis minu asjad ära ;)

- Mitte need mis ma spawnisin, on öeldud varasemas postituses.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.