Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

RichScape PK v3. ehk Fastlay.

Kas tahad VANA Fastlay (Richscape) tagasi?  

251 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas tahad VANA Fastlay (Richscape) tagasi?



Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Seal on paar bugi fixitud ja veel paar asja.

 

tra miks agi xp niiiiiii aeglane on

 

muutke agi xp kiiremaks ja kus minida saab

 

Kui Eero sisse tuleb, siis räägin temaga ...

 

Miningut saab teha niimoodi:

Lähed Edge CookHouse (pood).

Ostad sealt 5K eest Duel ringi ning ~20K eest Rune Pickaxe.

Ringiga teled sa end Heroes' Guildi keldrisse vms, seal on rockid, ning minid neid.

 

Hetkel on mining xp VÄÄGA madal ..

See muutub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loadige link kuhugi mujale yles.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline matu

Minu arust võiksite serverile mingeid uuendusi ka teha. Niisama lihtsalt tõmbasite richscape pk source ja meie mängime? Tehke siis serveriga mingeid uuendusi!!! Igav hakkab niimoodi ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Uuendusi, uuendusi ära vingu kurat küll ega see ei ole nii et ah ma teen selle ja selle ja selle.

selleks ikka aega vaja et midagi teha ja vaja otsida asju ja aega on mul kõige rohkem jah kooli ja töö kõrvalt. sellegi vaba aja pean raiskama sulle seletamiseks sest sa ei oska minu poste lugeda kus ma ütlen et mul kool ja töö et põhiliselt hoian serverit üleval. kui aega saan siis teen võibolla midagi uut . või tule siis ise appi kui nii väga hästi oskad kõike seda et teed 5 sekundiga kõik asjad ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline matu

Aga ikkagi , pole ju mõtet servut omada , mida te ei uuenda , mõelge siis midagi välja , mis kõigile meeldiks , ise võin ka oma võimekuse piirides aidata. (ei ole hea kooder :D) Niisiis , äkki saakski siis sellest sourcest midagi paremat ja kuumemat välje arendada :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.