Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Fingerboarding.

Soovitatud postitused

VIP
Haahaa, Siiamaani naeran :D

:torch:

 

Ise sellise asjaga ei tegele, kuid kunagi vist oli isegi midagi, ramp isegi oli, kuid kes seda veel teab, mis sellega tehtud on.

 

oiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii naera naera !


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

irw kui sa olliet ei tee kuidas siis kickflippi teed :D? Et kickflippi teha on vaja olliet idioot.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma täna p2p pkerziga ostma.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
irw kui sa olliet ei tee kuidas siis kickflippi teed :D? Et kickflippi teha on vaja olliet idioot.

 

hui on n2purulaga nii :/ vajutad 22rtepeale aind kickflipi jaoks k6vasti ja viskabki rula keerlema..kickflipi teeb igatitt 2ra fingerboardiga :S olli poole raskem


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hui on n2purulaga nii :/ vajutad 22rtepeale aind kickflipi jaoks k6vasti ja viskabki rula keerlema..kickflipi teeb igatitt 2ra fingerboardiga :S olli poole raskem

 

rofl , aga sa pead hüppama siis idoot , sa ei saa maas seda teha , selljuhul pole see kickflip , algaja .


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hui on n2purulaga nii :/ vajutad 22rtepeale aind kickflipi jaoks k6vasti ja viskabki rula keerlema..kickflipi teeb igatitt 2ra fingerboardiga :S olli poole raskem

 

 

Väike daun vend .. Mine arene idioot..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hahahahahahaa teen video teile kui leian yles oma pilpa !!!!!

 

btw, nitrobaagiga vanasti m2ngisime sitaks ! kysige tema k2est kui ei usu et nii saab....j6uga surud rula 22rtesse...tuleb kickflip 6hus -.-

 

minge arenege..s6itke p2ris rula mite n2puomaga....n2puga te v6ite oma ema rahuldada


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Panin digika laadima, teen pilti oma rulast ja "skate pargist" :D


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mai leia seda rula yles....proovige ise...suruge 22rtesse peale ( kylgedele )...siis viskab rula 6hku


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Et mõned pildid, et tegin mingi väikse skatepargi moodi asja valmis. Kindlasti arendan seda..

Hetkesed pildid siis:

2uz6qsk.jpg

2akldec.jpg

v3n43n.jpg

Tean, et algeline jms aga jah alguseks kärab kah..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.