Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Teen queste

Soovitatud postitused

Quest segab mängu ? Pole kogemust või viitsimist teha ?

 

Siis siin on sinu lahendus !

 

Läbi aegade olenud murdnud pead et miks inimesed lasevad just mul queste teha , mitte öeldes seda et ma neid ei oskaks vaid lihtsalt asi on mul käpas .

 

Teinud olen mitu korda Recipe For Disaster (Kõik osad) , Monkey maddness(Ka Puredel) , Heroes Quest , Desert Treasure (Ka endal level 48 Purel sai tehtud ) , Legends Quest ja palju teisi queste veel .

 

Niisiis asume asja kallale .

 

Teen queste soovidel siis kui on olemas vajalikud statsid questide jaoks ja vajalikud asjad või raha asjade jaoks .

 

Soovid esitada Msnis või siia . MSN: [email:8h5pz4cd]illusion888@hotmail.com[/email:8h5pz4cd]

Seal leiame summale kui ka kõigele muule lahenduse .

 

Garantiid : Kui positiivseid tehinguid on 5+ , teen ära questi(d) ette . Alla selle tehingu summast ette tegemisel pole juttugi .

Juhul kui mõnes questis peaksin surema ja kaotama asju vähemalt 1m väärtuses ,saadan kogu raha tagasi/ei küsi raha . Ja quest saab tehtud tasuta .

 

Runescape - i mille EI võta vastu !

Tehingud toimuvad AINULT panga kaudu .

 

Tänan .


My style is Hardstyle and your style is my style .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ehk kui ta on see kes ma arvan siis ta on rsis oma aja Eliitidest.

Ta oli suht quest freak.

 

Head õnne tegemisetel :cool:


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.