Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

TheGr8WaffleBoys

Soovitatud postitused

VIP

Kust kohast saab paremaid asju kui poes. Ma mõtlen armorit, relva.

Osadel on mingi lilla leek ka relva peal. See on nende preemiumitele?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kust kohast saab paremaid asju kui poes. Ma mõtlen armorit, relva.

Osadel on mingi lilla leek ka relva peal. See on nende preemiumitele?

 

droppidena tulevad tavaliselt paremad.. saab ka abyss gemide eest( kui oled lucker) saad red,green,blue chestidest ja ka fragmentide ja eslant dungeoni gemide eest.

 

Lilla glow ,ehk poison dmg on juures Bow'del, daggeritel ja spearidel(ei kehti uniquede kohta kuna on chitin bow mis näiteks flame dmg bow jne.)

 

Kollane või oranžkas glow ehk fire dmg on juures swordidel.. seda nii two hand- kui ka one hand. ka staffidele saab panna fire dmg.

 

Sinakas on lightning. see on juures one hand macedel ja two hand macedel.samuti on see algselt staffil juures kui paned elementali staffile.

 

Valge ja mingite jublakatega hõljumas(nagu lumi) on glacier dmg. see on 1 hand axedel ja 2 hand axedel. samuti ka staffidel.

 

need tegelt ei käi unique asjade juurde kuna näiteks two hand mace Hell Breakeril on ka fire dmg. on ka staffid millel on kõik elementalid peale poisoni..

 

ja normal itemid hakkavad helendama +8 peal.. saab ka +7 peal rebirthida mis on 100% mõtetu. unique asjad mida saad chestidest ja gemidest( ehk siis üldiselt mitte bossi käest dropina) hakkavad helendama +6 peal.. muud uniqued mille saad bossilt helendavad juba +1 peal.

 

ja UG protsendid on : +1 to+2 100%, +2 to+3 98%, +3 to+4 85%, +4 to +5 75%, +5 to+6 50%, +6 to+7 30%, +7 to +8 5%... oleneb ka kus serveris upgraded jne. Server 1 peab olema ( annab 5% upgrade boonust) .ja need numbrid ei kehti kohekindlasti uniquedele. ma kui tegin Hell Breaker+8 siis mul oli 8% võimalus ,et õnnestub..õnnestuski. üritan pilti ka üles riputada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
no mis asja l2hen http://www.knightonlineworld.com v6i oli net viskab internet explorer cannot found bla bla wdf andke keegi download pliis :D

 

http://knightonlineworld.gamersfirst.com/download_client.php

Aga palun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

olen lvl 4 :D

ma ei oska eriti pelada , ei mäleta ka midagi erilist sellest kui kunagi sai mängitud & olen carnac west 2 serveris'

Nimeks siis : Souly


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise olen kamh Carnac West 2. Nimeks on Hazelnutz ja olen hetkel level 31.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

olen juba lvl 138


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pinnu kas sa ei tee siis enam clanni ve?eesti?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

olen lvl 5 rogue :D

mis statse peaksin yldse addima ? ;O


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dexi vist. Aga mis max level ja max stats on ültse?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

raunts tule mängima

ma Souly nime all


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.