Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Noob at GWD #2

Soovitatud postitused

VIP

i took my spears there but when i got in something atted me for no reason, then i ran to that zammy door and it said i needed my hp up but its already higher than most people and i kept dieing, then i ran to the other side and hit the door and it let me go in and then i walked around but nothing was helping me with my spears so i left and then i died cuz csoemthign amde me poisoned i think but then im in lumby and i lost my things, how do i get the spears to work right or something

 

-----------------------------------------------------------------------------

Ma ei saanud aru sittagi mida ta rääkis

 

 

Lugesin seda rs foorumist. Nalja saab ikka

 

 

Pange oma arvamused et millest ta räägib.

Ma arvan et ta tahtis minna zammy gwd et oma spears poisonida ja siis sattus Bandos ja suri(WTF LOL)


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
i took my spears there but when i got in something atted me for no reason, then i ran to that zammy door and it said i needed my hp up but its already higher than most people and i kept dieing, then i ran to the other side and hit the door and it let me go in and then i walked around but nothing was helping me with my spears so i left and then i died cuz csoemthign amde me poisoned i think but then im in lumby and i lost my things, how do i get the spears to work right or something

 

-----------------------------------------------------------------------------

Ma ei saanud aru sittagi mida ta rääkis

 

 

Lugesin seda rs foorumist. Nalja saab ikka

 

 

Pange oma arvamused et millest ta räägib.

Ma arvan et ta tahtis minna zammy gwd et oma spears poisonida ja siis sattus Bandos ja suri(WTF LOL)

 

Kui sellised asjad on naljakad, siis mul on vist midagi väga valesti. Ma isegi ei taha seda inglise keelset asja läbi lugeda peale sinu teksti, sest see on väga mage. Mees (arvatavasti oled sa veel väga noor), sa oled liiga Runescapes sees kinni. Anna andeks, kuid see on tõsi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No muidugi kui sa ei lugenud läbi siis arvatakse kõike,Loe enne kui postita.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saa juba aru, mõni 12-aastane ei saa aru sellest mängust väga ja nii ta räägibki nii

 

Suht mõttetu imo, sa sured bandoses DC tagajärjel, siis sa ei taha ju, et kõik, kellel ei DC, hakkaksid mõnitama sita arvuti pärast :D ja siis ei blessi jne vms.

 

Jäta nad juba rahule, las mängivad nii, nagu nad oskavad...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.