Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

The kingdom/JSR/Wildyscape

Soovitatud postitused

Ahjaa, mingi hullem värk on selle GW'ga kah. Küsisin siis I luv pk I 'lt, et kust said torso ja agsi, tüüp jumala rahulikult: "ühest kohast". Ma ei saa aru, kas tõesti on nii raske öelda või ongi, nii et eestlased on väga kadedad. Igal juhul, gf sellega. Tappa said ikka wildis. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ou kanakukk pure acc name ?pkiks kunagi koos.

 

Way to death

 

Kle, joosep, sa selle appeali teed ve? Kurat, ma nolifesin kokku mingi 12h selle acciga noh :D eile sain herblore 55 kah, kuradi k*ra on ikka jonny :D Aga jah, vähemalt ma polnud ainuke. Tegelt, enda süü kah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei tee , ta teles mind enda juurde , puhusime juttu seal väheke.

 

Ma rääkisin taga mingi kerge 10 minta. Tüü käskis reegleid lugeda, siis kuulas, mis mul öelda on jne. Ja sii sütles, et banned. Üritasin ära moosida, kui ei tulnud välja. Ahjaa, tegin juba teise TK lahti, et asjad ära anda, kui tüüp bannis ennem ära. Tavai, mis su pure nimi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.