Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

The kingdom/JSR/Wildyscape

Soovitatud postitused

Soon The Wilderness Will Be Revamped, New Rules, New Modifactions, New Areas.

 

It Will Be As Following

 

Edgeville: Completely 1 v 1, No Team Magic, No Teaming What So Ever,

 

Mage Arena: All On All, No Rules, No Boundries Pk Till Ya Drop. 19 v 1, Its Allowed, Wanna Farcast? Its Allowed. No Complaining, As Theres No Rules.

 

Pk Wars: An Old JSR Favorite, With 3 Special Areas, For Lvl 65s And Under, Lvl 95s And Under And Lvl 100s +

 

Kind Of Like Bounty Hunter, With An Ownage Pkers Twist, Anything Goes There Aswell.

 

 

Maybe on see atm? BTW GOOD UPDATE!


blankme.gif

droppartynb9ev7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Btw samba daipohh kui bsid ..

 

sa oled daun vms sul viga on edge 1 v 1 pkimine on palju teistsugusem asi kui mb tiimiga pkimine eks? see et sa eestlane old ei t2henda et ma ei tohi sind edges attida...mitu korda ma selgitama pean..


Toimik on mul mahukam, kui kogu s'Poomi repertuaal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa oled daun vms sul viga on edge 1 v 1 pkimine on palju teistsugusem asi kui mb tiimiga pkimine eks? see et sa eestlane old ei t2henda et ma ei tohi sind edges attida...

 

Rofl sa mul friendlistis.. ja suvalt hüppad peale ei ütle ka midagi..


blankme.gif

droppartynb9ev7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Idu """" .

 

anyway nüüd enam dme ei tee, keskendun oma põhiprojekile ehk pk videole . niiet ärge imestage kui järsku mingi vend edges ddsiga sisse rushib -.-

 

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Idu , vidi algus introsse sobiks see , kui üks vend mulle donateks phat.

 

hkhmmm . kes see olla võiks ei tea ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rofl sa mul friendlistis.. ja suvalt hüppad peale ei ütle ka midagi..

põhimõte on see et ma andsin sulle ags+ veel stuffi ja kui ma karilsi v nats cashi küsin (quitisin vahepeal) et jalad alla saada siis ei tee sa v2ljagi vaid lased oma phattiga ringi mis sa pmst mu antud asjade eest said


Toimik on mul mahukam, kui kogu s'Poomi repertuaal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

LULZ . mõtetud rikkurid olete , ise saate üle dmil ja ikka müüd oma phati ? :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
põhimõte on see et ma andsin sulle ags+ veel stuffi ja kui ma karilsi v nats cashi küsin (quitisin vahepeal) et jalad alla saada siis ei tee sa v2ljagi vaid lased oma phattiga ringi mis sa pmst mu antud asjade eest said

 

L o L Btw ega ma sealt rohkem kui 250m ei saanud.. ja mul oli kogu see raha alati pangas olemas.. atm mingi 700M... Ja ega ma eriti private ei loe ja btw mul pole aega käia ja osta sulle mingeid karil asju kui saan barrowsist siis annan kui ei saa siis ei saa..


blankme.gif

droppartynb9ev7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
L o L Btw ega ma sealt rohkem kui 250m ei saanud.. ja mul oli kogu see raha alati pangas olemas.. atm mingi 700M... Ja ega ma eriti private ei loe ja btw mul pole aega käia ja osta sulle mingeid karil asju kui saan barrowsist siis annan kui ei saa siis ei saa..

natuke võiks liigutada ikkagi ja see et sa oma aega ei raisanud sellep lendasingi peale..


Toimik on mul mahukam, kui kogu s'Poomi repertuaal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.