Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Millal Jooma Hakkasite Või Kas Ültse Joote!

Soovitatud postitused

VIP

Kui jut käib alkoholilistest jookidest siis esimesena sain vanematel veini proovida. Olin siis kas 9 või 10 aastane. Sõpradega vahel saab küll joodud kuid mida ma olen vaid korra elus joonud on viin ning seda ma enam ei joo kaa.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii eelmine reede oli selline(teen lühitalt)

Sõber ostis viina suht palju siis tuli veel sittaks rahvast ma hakkasin viina kaanima jõin peale siis mõtlesin küll see on ikka pask viin ja võtsin klaasi ja tegin koksi mulle meeldib koks rohkem siis tegin mitu mitu mitu tüki ise ka ei mäleta enam siis läksin wc robima mul oli nii rõve olla noh muidugi peale võtmist oli 1h läind umbes ja kogu aeg jõin siis läksin robima nagu ütlesin tuikusin wc-se tegin poti kaane lahti panin ukse lukku ja põmm kukkun vastu wc potti pildi eest siis ärkan kõik küsivad ou kuuled we?ärka üles!kuuled we?on kõik korras?ma lähen wc-se siis robin sittaks sain robitud ja lasin kogemata selle vetsu poti värskendaja alla siis läks wc umbes ja ma läksin võtsin viina ja jõin veel täiega siis olin lõpuks nii täis et mind tasiti wc-se ja robisin jälle läksin sõbra vanemate tupa magama ja robisin kogemata voodi täis aga enne veel seda ma sain sõbralt teise särgi kuna mu enda särk oli täis robitud siis kui olin seal vanemate toas siis robisin selle särgi kah täis läksin mingi kell kaks koju või varem ei mäleta enne kui koju läksin antsin sõbrale särgi tagasi kuna see oli täis robitud ja panin pusa selga läksin koju siis läksin voodise magama ja öökisin aga robi ei tulnud kuna polnud midagi robida aajaa sõbra pool veel tuli vahtu suust kuna rops oli otsas juba ärkasin kell 5 hommikul ja pea valutas ja selline tunne oli et nagu just oleks joonud sest ma olin siis ikka jumala täis ja öökisin und ei tulnud ja vaatasin kella 10-ni filmi siis jäin uuesti magama ja kell 12 ärkasin siis oli aint pea valu ja öökisin paar korda läksin siis sõbra poole kus kõik toimus kõik naersid oo sa oled kaineks saanud jne ja enam ei taha alkohooli kaua näha :D vähemalt viina õlule ei ma ei ütle :)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidas siis rahval jaanipäev läks ? Endal väga purjakilt ka ei läinud, paar õllet ja gini. :)

 

Toimus 2 jaanituld 1 kord oli Fruttiga:D

Siis käisime poes ostsime 2l coca ja hakkasime lahendama 1lst viinakat alguses lasime ja lasime siis tegime mingi 5 pausi tobiks:D

Ja jäime lõpuks magama.:D

Mmm 2 jaanipäeval ei old nii täis a ikka olin.

Siis oli vapsje suurem rahvas,aga siis jäin vahele kah:D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii eelmine reede oli selline(teen lühitalt)

Sõber ostis viina suht palju siis tuli veel sittaks rahvast ma hakkasin viina kaanima jõin peale siis mõtlesin küll see on ikka pask viin ja võtsin klaasi ja tegin koksi mulle meeldib koks rohkem siis tegin mitu mitu mitu tüki ise ka ei mäleta enam siis läksin wc robima mul oli nii rõve olla noh muidugi peale võtmist oli 1h läind umbes ja kogu aeg jõin siis läksin robima nagu ütlesin tuikusin wc-se tegin poti kaane lahti panin ukse lukku ja põmm kukkun vastu wc potti pildi eest siis ärkan kõik küsivad ou kuuled we?ärka üles!kuuled we?on kõik korras?ma lähen wc-se siis robin sittaks sain robitud ja lasin kogemata selle vetsu poti värskendaja alla siis läks wc umbes ja ma läksin võtsin viina ja jõin veel täiega siis olin lõpuks nii täis et mind tasiti wc-se ja robisin jälle läksin sõbra vanemate tupa magama ja robisin kogemata voodi täis aga enne veel seda ma sain sõbralt teise särgi kuna mu enda särk oli täis robitud siis kui olin seal vanemate toas siis robisin selle särgi kah täis läksin mingi kell kaks koju või varem ei mäleta enne kui koju läksin antsin sõbrale särgi tagasi kuna see oli täis robitud ja panin pusa selga läksin koju siis läksin voodise magama ja öökisin aga robi ei tulnud kuna polnud midagi robida aajaa sõbra pool veel tuli vahtu suust kuna rops oli otsas juba ärkasin kell 5 hommikul ja pea valutas ja selline tunne oli et nagu just oleks joonud sest ma olin siis ikka jumala täis ja öökisin und ei tulnud ja vaatasin kella 10-ni filmi siis jäin uuesti magama ja kell 12 ärkasin siis oli aint pea valu ja öökisin paar korda läksin siis sõbra poole kus kõik toimus kõik naersid oo sa oled kaineks saanud jne ja enam ei taha alkohooli kaua näha :D vähemalt viina õlule ei ma ei ütle :)

 

Toimus 2 jaanituld 1 kord oli Fruttiga:D

Siis käisime poes ostsime 2l coca ja hakkasime lahendama 1lst viinakat alguses lasime ja lasime siis tegime mingi 5 pausi tobiks:D

Ja jäime lõpuks magama.:D

Mmm 2 jaanipäeval ei old nii täis a ikka olin.

Siis oli vapsje suurem rahvas,aga siis jäin vahele kah:D

 

 

1) Ära joo nii palju järgmine kord.

2) 2 peale liitrine viin? Liiga suur kogus 13 aastaste jaoks.

 

Vahepeal saab võetud.


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
1) Ära joo nii palju järgmine kord.

usu mind ei joo :D:nose:


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
usu mind ei joo :D:nose:

 

Targem oleks:D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

9 aastaselt 1 liitrilise gini j2in 2ra:D , siis pindin kõike n2rima sest ma olin nii v2ike ja ei tohtind juua , tra kui ema tuli siis oli sitt püksis , vb saab teada:D: , siis putsis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suvel sai ikka klaasi tõstetud jah. Iga kahe nädala tagant umbes või veits vähem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nädala alguses oli pidu

lasin seal rahvaga viina

pool litti lauakat alla puhtalt ja oli suht normaalne olla

mingi 1h oli möödas siis tuldi katjusaga lagedale

ja peale 3 pitsi katjusat oli pellar ja rops

moraal:

ära joo odavat viina :)

mina pean sellest igastahes kinni :)


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.