Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:Combat 112--paaap---

Soovitatud postitused

Niisiis kuna paap ise ei saa pilte teha ja ma olen tema sõber lasi tema mul siis pildid klõpsutada. Nii see on siis Combat 112 acc millel on vägev ajalugu. KUi se acc sai combat 112 oli zezima alles 115 või 117 Nii, et see acc on vägavana.

 

Pildid siis:black76dj7.png

 

 

Msn :Paaaaaap@hotmail.com


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No offence, aga reqs last set: täna

 

Miks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

igaksjuhuks , sest ma sain mingi 1 month acci tagasi . selle ajajooksul 2 korda vahetanud .

sellega poldud sees käidud 422 days ( kunagi lasti üle ) .

ja selles suhtes ka sten , et kui sa arvad et ma scammer või jahummer siis võid korstnaid sügada . : D mõtetu vend . ära postita siia kui soovi osta ei ole , kommenteeri end peegli ees . kes tahab see pakub offeri ja vsjo . gf bye ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
igaksjuhuks , sest ma sain mingi 1 month acci tagasi . selle ajajooksul 2 korda vahetanud .

sellega poldud sees käidud 422 days ( kunagi lasti üle ) .

ja selles suhtes ka sten , et kui sa arvad et ma scammer või jahummer siis võid korstnaid sügada . : D mõtetu vend . ära postita siia kui soovi osta ei ole , kommenteeri end peegli ees . kes tahab see pakub offeri ja vsjo . gf bye ?

Ta küsis rahulikult ja sa hakkad mõttetuks vennaks sõimama. Sa sitt oled ise mõttetu, oma sita useriga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
igaksjuhuks , sest ma sain mingi 1 month acci tagasi . selle ajajooksul 2 korda vahetanud .

sellega poldud sees käidud 422 days ( kunagi lasti üle ) .

ja selles suhtes ka sten , et kui sa arvad et ma scammer või jahummer siis võid korstnaid sügada . : D mõtetu vend . ära postita siia kui soovi osta ei ole , kommenteeri end peegli ees . kes tahab see pakub offeri ja vsjo . gf bye ?

 

 

1) Mu nimi on Stan.

2) See on loogiline ja täiesti normaalne küsimus, mida peaksid ise vastama esimeses postis.

3) Õpi eesti keel selgeks.

 

Issand jumal küll, kuidas kõik kohe iga pisiasja peale nii närvi lähevad..

 

Ja btw, foorumid ongi kommenteerimiseks. Sa ju muidu peaksid seda teemat ainult bumpima ja bumpima, saamata ühtki vastust (kes ikka sellist kasutajat tahaks:d)

 

 

// Oma posti ette ütlesin kohe enne ka "No offence".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.