Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kuidas sattusid vahvlisse?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ise leitsin ka kuidagi juhuslikult,midagi runega seotut otsisin ja siis tegin kasutaja ja siin ma olen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kunagi mingi aastal 06. tahtsin mille osta , siis kuskilt neti.ee-st leidsin selle lehe vist.

Tollajal nimega rs2eesti.com, sain alguses ikka päris mõnusalt scammi, alati kui midagi ostsin siis sain 3-4 korda ennem üle ja siis sain asjad kätte (kui hästi läks) . Aga eks ma olin siis päris noor ja loll ka.

Igatahes oma esimesega kasutajaga sain banni spammi eest vist kui ma ei eksi.

Ja siis tegin kasutaja BongShot, alguses ma muidugi ajasin niisama lolli juttu ja postitasin sinna kuhu juhtus ja mida suust välja tuli. Kui juba mingi aasta,kaks olin olnud siis hakkasin pinne müüma vaikselt ja nii see läks.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

rex kutsus.

alguses tegin kapas acci, sai banni mingi topelt identiteedi eest.

 

kui olin banned saanud siis tegin kasutaja Peace. - selle muutsin hiljem Pac-iks ümber


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Räägiti, et siin saab CS'i probleemidele vastuseid jne, kuna ise mängin CS'i siis arvasin, et tulen ka siia ja olen väga rahul, et siia sattusin, mõnus rahvas jne.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Räägiti, et siin saab CS'i probleemidele vastuseid jne, kuna ise mängin CS'i siis arvasin, et tulen ka siia ja olen väga rahul, et siia sattusin, mõnus rahvas jne.

 

Sama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tahtsin p2p pinni osta ja siis yks csi vend ytles et siin on , aga esimest korda sain niikuinii revoemolt yle . ja enam Rsiga ei tegele , nyyd cs :D


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.