Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Membership Pinne

Soovitatud postitused

Külaline Feelingless

Üritasin osta, mingi väga kahtlane jutt, tal oli mu pass suht pikka aega, midagi ei teinud, väga pidevalt oli suht kaua vait ja siis midagi ütles, suht selline scammeri jutt tundus.. Logi lõpp (tervet asja pole alles):

 

PeRFeCt^. (pinid) says (19:03):

kle kanna siis 95 eeku ära praegu

PeRFeCt^. (pinid) says (19:04):

Erik Erikson - 221032888341

Magix says (19:04):

miks?

Magix says (19:04):

esiteks ma pole p2p ja teiseks sinu teemas oli kirjas 75 eek

PeRFeCt^. (pinid) says (19:04):

ma saan alati ette

Magix says (19:04):

sul on 1 pin

Magix says (19:04):

mis siis, kui see ei lähe mu kasutajale?

 

Peale seda oli ta mul offline. Paar korda, kui tal mu pass oli, küsis, et ma välja logiks ja sisse tagasi jms öeldes, et "nüüd peaksid p2p olema".. Ma ei ole nii loll õnneks. P2P ei ole ma loomulikult siiani.

 

Ühesõnaga mingit rockhard proofi ei ole, aga julgen mitte soovitada teda..

 

Keda huvitab, miks tal nimi "PeRFeCt^. (pinid)" on, siis tegemist on msn plusi mingi asjaga, kus sa saad kontaktidele nicknamese kirjutada.. Ma kirjutasin, sest muidu ei mäletaks pärast, kes see on ja mida ma temalt tahan (lisasin mingi 6 pini müüjat omale msni)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üritasin osta, mingi väga kahtlane jutt, tal oli mu pass suht pikka aega, midagi ei teinud, väga pidevalt oli suht kaua vait ja siis midagi ütles, suht selline scammeri jutt tundus.. Logi lõpp (tervet asja pole alles):

 

PeRFeCt^. (pinid) says (19:03):

kle kanna siis 95 eeku ära praegu

PeRFeCt^. (pinid) says (19:04):

Erik Erikson - 221032888341

Magix says (19:04):

miks?

Magix says (19:04):

esiteks ma pole p2p ja teiseks sinu teemas oli kirjas 75 eek

PeRFeCt^. (pinid) says (19:04):

ma saan alati ette

Magix says (19:04):

sul on 1 pin

Magix says (19:04):

mis siis, kui see ei lähe mu kasutajale?

 

Peale seda oli ta mul offline. Paar korda, kui tal mu pass oli, küsis, et ma välja logiks ja sisse tagasi jms öeldes, et "nüüd peaksid p2p olema".. Ma ei ole nii loll õnneks. P2P ei ole ma loomulikult siiani.

 

Ühesõnaga mingit rockhard proofi ei ole, aga julgen mitte soovitada teda..

 

Keda huvitab, miks tal nimi "PeRFeCt^. (pinid)" on, siis tegemist on msn plusi mingi asjaga, kus sa saad kontaktidele nicknamese kirjutada.. Ma kirjutasin, sest muidu ei mäletaks pärast, kes see on ja mida ma temalt tahan (lisasin mingi 6 pini müüjat omale msni)

 

sama siin!"!!

tahtsin pinni osta siis ja peaaegu oleks 95kr ära saatnud.

siis hakkas ajama et anna pazz jne

sai oma pazzi kätte (ise olin sees runes) ja siis hakkas ajama et ei sa selle pinniga teha vms et on mingi hd aga peab olema rs vms...

peale seda oli offline....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless

Ei saa rs/hd asi on õige, sul tuleb memberiks tegemisel saata sõnum kas sisuga "hd" või "rs". Kui sa oled pini saanud saates sõnumi "hd," ei tööta see kasutajatel, kellel on vaja sisestada "rs".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Üritasin osta, mingi väga kahtlane jutt, tal oli mu pass suht pikka aega, midagi ei teinud, väga pidevalt oli suht kaua vait ja siis midagi ütles, suht selline scammeri jutt tundus.. Logi lõpp (tervet asja pole alles):

 

PeRFeCt^. (pinid) says (19:03):

kle kanna siis 95 eeku ära praegu

PeRFeCt^. (pinid) says (19:04):

Erik Erikson - 221032888341

Magix says (19:04):

miks?

Magix says (19:04):

esiteks ma pole p2p ja teiseks sinu teemas oli kirjas 75 eek

PeRFeCt^. (pinid) says (19:04):

ma saan alati ette

Magix says (19:04):

sul on 1 pin

Magix says (19:04):

mis siis, kui see ei lähe mu kasutajale?

 

Peale seda oli ta mul offline. Paar korda, kui tal mu pass oli, küsis, et ma välja logiks ja sisse tagasi jms öeldes, et "nüüd peaksid p2p olema".. Ma ei ole nii loll õnneks. P2P ei ole ma loomulikult siiani.

 

Ühesõnaga mingit rockhard proofi ei ole, aga julgen mitte soovitada teda..

 

Keda huvitab, miks tal nimi "PeRFeCt^. (pinid)" on, siis tegemist on msn plusi mingi asjaga, kus sa saad kontaktidele nicknamese kirjutada.. Ma kirjutasin, sest muidu ei mäletaks pärast, kes see on ja mida ma temalt tahan (lisasin mingi 6 pini müüjat omale msni)

 

irv, oled kaval tüüp ikka küll, selle pärast ma mõtlesingi et miks sa hakkasid näkku panema et miks ma tahan 95 eeku pinni eest kui 75 on teemas, kuna me ise varem saime kokkuleppe 95 peale ja teiseks on rsil uus süsteem, sult tahtis ta HD Pinni , mul on aind RS pinnid mis varem on olnud, nüüd on teissugused pinnid ka

 

panin kaks positiivset tehingut ytles et paneb vastu siis kui talle pannakse ootan tehingud v6i need digimuutuvad neg tehingutex 1 tehing siis kui mmi kasutasime ja teine kord siis kui oma pead tegime deali?.ootan tehinguid.:ty

 

jah saad oma tehingu, ma olin tartus ühikas nädal otsa ja mul ei olnud võimalust eriti netis olla

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Msn ka tuled?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
arek]ma kahtlen, et ta müüb sulle, kuna just tahtis osta mult pinni kuid siis läks msn'ist välja .

osta mult :=)

 

mida fakki sa ajad ?

kontrolli msn korralikult sõna sõnalt üle ja vaata kas see on ikka minu oma.

ja ma ei osta pinne, ma müün!

 

ma ostsin talt pini :)

tal liigub ka mingi fake msn...

vaadake alati yle

 

jep, keegi on fake msni teinud, nii et vaadake ette

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ei tia jh kandsin raha era aga pinni ple veel saanud


Niisama.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

lol vend ytleb et seda acci ei saa pinniga membuks teha?

siis ma ei saayhtegi acci membuks pinniga teha tglt oli inv pin tal oli vale pin


Niisama.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.