Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Orjan

Soovitatud postitused

VIP

Räägi hinnast, H2h sobib?

Paljuga teeksid 40 - 60 att , 67 str - 76 str

P2P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta on üks lame värdjas. Poiss tegi 2 nädalaga 1 Str level, Ja vingus koguaeg et miks nii kiiresti peab tegema. Kellel vaja annan ta andmed jne. Atm pole aega temaga tegelda.

Aha ja ta tegi Mu purel Def 2.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ärge kasutage orjapoiss teenuseid tahtsin et ta mul str 66-70 teeks oleks 300kr andnud aga ta hakkas juba runes mul pank pinni maha võtma.

 

Lol ma tahtsin sinuga msnis rääkida et kogematta panin "ei mäleta pini" tahtsin vaadata kas collectida saab kui pin peal ja panin seda kogematta!

noob.

Oleks võind küsida enne midagi kui passi vahetasid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol ma tahtsin sinuga msnis rääkida et kogematta panin "ei mäleta pini" tahtsin vaadata kas collectida saab kui pin peal ja panin seda kogematta!

noob.

Oleks võind küsida enne midagi kui passi vahetasid

 

Parem karta kui kahetseda dum , + DEF 2? Idioota


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

HAHA? Oleks võinud ütelda enne kui vahetan passi? Kuu ajaga 2 stri ja esimene 2 nädalat lasin rahus töötada, Siis hakkasin närvi minema et sa ei tee tööd.

Ootan kahjutasu või lendad sa scammerite alla. Pildid asjad olemas. Samuti vanemate numbrid, Tema kool, tema nimi ja number.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei soovita jah peale kui myss-iga rääkisin. Tegi def 2 pureile ja Strd tegi NII AEGLASELT,ma võiks ka öelda et teen f cape ja teen igapäev 2 wave ....


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aha, Ja siis kui polnud veel stre tehtud lubas et teeb ööseks 70 STR 68-70 str. Ja seda ta ei teinud. Tegi ka 2 def, Ja mängis koguaeg Neti jalgpalli.

 

Ütleme nii et väärib banni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.