Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Omfg, mul oleks nüüd KÜLL abi vaja RAISK! :D !!! (mongi matnes!)

Küsimus

VIP

Kurat see fucking koht kus tuleb valvurite eest põgeneda onju (monkey madness) :D Seletage see lahti. Ma ei leia seda seersanti üles sealt ja mis seal üldse edasi tuleb tehaaaaaa? ääää? :D

 

MA EI OLE F2P SEST MUIDU MA EI SAAKS SEDA TEHA! :D

MUL EI OLE MAGIC 99 JA MA EI OLE SUPERMEES!


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

3 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Wtf mis seersant?

 

Mis koht kus tuleb "valvurite" eest põgeneda? See vangla?... proovi zybez.net o_O

 

Kui inglise keelt ei oska siis .. võta msni kaudu ühendust, postitades on nõme seletada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

sa mõtled Kluki? Kluki juures ei tule küll põgeneda, lähed lihtsalt saare teise otsa, ronid trepist üles, lähed üle rippsilla ja siis trepist uuesti alla.

 

Aa, sa mõtled hoopis vist seda Searganti, kes on akowewe or sth juures. See on selle suure lossi/kindluse taga, kus on see ahvikuningas vms :D

 

Aga jah, kasuta ikka tavalisi kohti.. kõigep arem quest help on tip.it-is või runehq.com-is

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.