Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Diary Of Mirkon1

Soovitatud postitused

VIP
Imelik Kuradi t*ra kott ma ple siuke rune freak like you!Mul enda elu ka.Dibiil

Sa tuubid pähe kõik rune rules jms pasa.Gl oma ruuni Tuupimisega.

Kuule rasvarull ma oleksin sinuasemel jumala vait. muidu on varsti kapo uksetaga. tyra õpi eesti keel ära. TYRAKOTT kirjutatakse kokku mitte lahku naq sina kirjutad. ainult munnid kirjutavad tyrakott lahti.

sa topi oma 20k kill pilte yles.

btw sa meki slongi rune kohapealt. pole juba ammust saati pelanud seda. lihtsalt mine armadyl seal suht palju sul teha.

soovitan sul str cowide peal teha ja mage tee oma ema peal kui kaotad ära ta, kuulsin et oskad 2ra kaotada inimesi sellepärast soovitasin.

taun mine kao tuttu, homme on school :S[tobedus ] naq sina ytlesid. sebi elu siis pole kool tobedus. irw mis sõna tobedus. pane põlema ennast koos selle sõnaga ennast

 

btw ma ei soovita sul #h0miiid chatti ka tulla Ancientevil . said suht kiiresti bust.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mirkon sitax hea kasutaja jumala lahe said rune full helmi, sain eile mithril medi ma sitax hääpy paneme kuskil pida ma ostan grandist rummi ja siis seda asgarian ale-i aga jah lase range 67 siis paned potti ja siis sul on range 70+ ästi lahe. aga jah edu ja jaksu sitax hea acc annan kohe 1p! teeme sheeri v?


:music:

468x60.gif

TULGE Mängima maffiat

Klikka pildil ja saad registreerida

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oi . parim päevik ever mis näinud. Not. Sa imed koos oma päevikuga kuuule.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta sai hildi ^^

1 punkt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ta sai sealt phat dropi. blessis ja sai phati omale.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.