Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Milline inventur metal dragsided?

Küsimus

VIP

Et siis soov oleks teada milline inventur mul peaks olema iron ja steel dragsided(mõlema inventurid).

 

STATSID:

statsdsiidig1.jpg

GEAR:

gearre0.jpg

 

Et kumb oleks parem kas iron või steel drags ? Lähen esimest korda.Kas siukse geariga üldse on kõlbulik minna? Ärge öelge et otsi abi googlest vms.. Ja palun öelege ikka täpselt kõik asjad mis invas peaks olema , (näide:invis peab olema 3 fishing pot,12 range pot jne). Ty , ja äkki mingeid salanippe ka , lähen ikkagi esimest korda !

1.Kumb? Steel or Irons

2.Siukse geari ja statsidega saaks minna?

3.Täpselt millised asjad invi ?(kui irons siis inva ironites ja kui steel siis...)

4.Äkki mingeid nippe ?

:ty:


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Irons ja steels on samad.

Kui sa tahad Defida siis pmst see sobib aga pane glory str ammy asemel või fury.

Muidu pane Full iniate,glory,ja kasuta melee prayd ppotidega.

Kui teed prayga siis umb 16 ppots,4 antifire pots,25 high alchs,dds,2 pure set,mithril axe(dropid hiljem) ja 2 sharks


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
Pane Proselyte body ja skirt, ring of life ka, muidu ok .

 

Invi topi mingi 15pray poti, 5 Antifire poti, 3 sup str. pot, alchi materjali, paar sharki ja tele .

 

mida ma alchin seal muidu ?

aga kumb ? iron or steels ?

BLADERILE: Ma vaatasin tipitist kus nad asuvad ! (kuskil perses , ei ole peas , pärast vaatan sealt)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
mida ma alchin seal muidu ?

aga kumb ? iron or steels ?

BLADERILE: Ma vaatasin tipitist kus nad asuvad ! (kuskil perses , ei ole peas , pärast vaatan sealt)

 

Alchid mitte eriti väärtuslikke itemeid nagu näiteks rune mace vms , aga ära d legse alchima hakka või visaget ;D .

 

Iron ja steelid mõlemad, vahet pole .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
Alchid mitte eriti väärtuslikke itemeid nagu näiteks rune mace vms , aga ära d legse alchima hakka või visaget ;D .

 

Iron ja steelid mõlemad, vahet pole .

 

Suured tänud sulle !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

No problem matez0r .

 

Teema kinni ? =)

 

Teema kinni !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

intitate full,pray pots.

Siis saad suht kaua olla seal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.