Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ABI VAJA GUNZIs

Soovitatud postitused

tere,mul siuke probleem et kui 1 servus palju inimesi hakkab läggi panema kuigi alles panin 1GB ram mälu pulga ja kõva keta vahetasin ära kas keegi saaks aidata??

ette tänades!:ty:

 

B:U:M:P

bring

up

my

post

Mis sa laggi all mõtled ? pingi? mul endal ka nii kui 16 inimest servus siis ping tõuseb 200+ ja võimatu mängida..


blankme.gif

droppartynb9ev7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma tean seda värki, see on NAT connection, vaata see sul tuleb mingi roheline kiri alati alla kui serverisse sisse lähed eks?

 

Sa pead panema enda arvuti firewalli off ja sul ei tule enam NAT connection ja nüüd on sul alati kõigile ping normaalne, ainult nendele pole kellel endal NAT connection on. Clan war europe serveris on head pingid, sest seal on väga vähe kellel on NAT connection, ping seal kõigile umbes 50- ja eestlastele kuskil -20.

 

Firewalli saad nii off panna : Start>Setings>Control Panel>Windows firewall ja sealt paned off.

 

:P(h)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma tean seda värki, see on NAT connection, vaata see sul tuleb mingi roheline kiri alati alla kui serverisse sisse lähed eks?

 

Sa pead panema enda arvuti firewalli off ja sul ei tule enam NAT connection ja nüüd on sul alati kõigile ping normaalne, ainult nendele pole kellel endal NAT connection on. Clan war europe serveris on head pingid, sest seal on väga vähe kellel on NAT connection, ping seal kõigile umbes 50- ja eestlastele kuskil -20.

 

Firewalli saad nii off panna : Start>Setings>Control Panel>Windows firewall ja sealt paned off.

 

:P(h)

 

Tänan sain ka nata targemaks^^


blankme.gif

droppartynb9ev7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.