Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tuletame vanu aegu meelde... :(

Soovitatud postitused

VIP

 

Mina ja kamy olime seal kohal kui see toimus,me olime siis veel pureid ja ma mängisin manraynor 6-ga.

See oli parim runescape drop party mis tehtud kuna kõige rohkem inimesi tuli üldse sinna. :( Seal oli umbes 700 inimest kõik 1 kohas kes said foorumite kaudu teada,ja mingi 300-400 kes teadsid kui nad seal worldis olid.

 

Inimesed kes ütlevad"irw ma näinud ka suuremaid" Siis kui see on drop party room siis fuck you. Et sellest teada saada pidi sa olema aktiivne foorumite käia ja mina olin.

 

Mina sain whipi sealt,olin selle seina juures aina clickisin põrandat,tuli whip ja olin nagu OMFG,shareisin kammyga ta sai 500k,sellel ajal olid whipid minig 1.8m

 

PS,ma ei teadnud kuhu seda panna,ja kuna rs teemaline siis siia. Kuna see pole mingi rate siis panin üldisesse


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

OMG , tõsiselt hea party !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuradima ilus on seda vaadata. 10p et panid selle siia.

Täielik jama, Nüüd enam ei olegi drop partysi tänu Fagexile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.