Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Oled saanud Scammi lähiajal?

Küsimus

VIP

Tere!

Mul on selline küsiumus teile,et kas keegi teist on saanud scammi lähiajal (See on siis 1 kuu jooksul)?

 

Ise olen saanud,ja tean sõpru kes on ka saanud scammi.Ma arvan,et selle taga on klann "Pnd".

Mina sain siis scammi nii,et acc oli mul locked,sain unlocked ja siis oli järgmine päev password vahetunud,nii see toimus kuskil 3 korda veel.Suht pinda käis.Ja lõpuks kui acc unlocked sain ja logisin sisse siis,CLEANED.Selline jutt see oligi.:ty:

Tahaks aga kuulda samu juhtumeid ja võib-olla ka lahendust kuidas sellit probleemi lahendada.

 

Chat "Pnd" klannil on: #Pnd. Aga sinna ma ei soovita mitte mingil juhul minna.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

14 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Mõh ? Mingi pnd clann ? Scammerid ?

Scammi võib ju igaühe käest ssaada !

Lmao , ma ei saa mitte midagi aru mida sa kirjutasid sinna !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

nnnõup, lähiajal pole scammi saand.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Eelmine aasta oli küll mingi teema kus PND häkkis teiste kasutajatesse sisse , aga ma olen ainult kuulnud seda ning minuarust PND klann on lahus suht praegu.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

3x paari nädala jooksul, aga loodan et saab probleemid lähiajal lahendatud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Elka1122 ehk Ollu pixlid läinud v:D

Ise olen kuulnud enne kah et PND scammib , aga eriti ei häiri.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Mul täpselt sama värk !!!!!!!

Selle okasama acciga !!!!!!!!!! Ma sain tonti ip äkki vaatad kas ta on siis foorumist!!!!

IP: 211.152.191.90.dyn.est.pak.ee


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Mul täpselt sama värk !!!!!!!

Selle okasama acciga !!!!!!!!!! Ma sain tonti ip äkki vaatad kas ta on siis foorumist!!!!

IP: 211.152.191.90.dyn.est.pak.ee

 

Sellist ip-d ei paista foorumis eksisteerimas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ma ei usu et keegi PND-st häkib sest häkkimine nõuab aega ja kõva varustust. Kuid usun et kasutatakse kõige lihtsamat keyloggerit mis equipitakse pildi sisse. Avad pildi hakkab keylogger jooksma ja keylogger hakkab saatma meilile andmeid mida on inimene sisse kirjutanud. Nii et ku iei usalda kedagi msnis ja tahab pilti saada be careful. Sest pilt töötab ja algul ei saa seda arugi. (tean nii hästi sest olen ise kunagi ammu-ammu sellega scamminud)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
Ma ei usu et keegi PND-st häkib sest häkkimine nõuab aega ja kõva varustust. Kuid usun et kasutatakse kõige lihtsamat keyloggerit mis equipitakse pildi sisse. Avad pildi hakkab keylogger jooksma ja keylogger hakkab saatma meilile andmeid mida on inimene sisse kirjutanud. Nii et ku iei usalda kedagi msnis ja tahab pilti saada be careful. Sest pilt töötab ja algul ei saa seda arugi. (tean nii hästi sest olen ise kunagi ammu-ammu sellega scamminud)
Seepeale tahaks arvata,et kui sa oled juba selle "kõva varustuse" enda kätte saanud ja nagu eespool rahvas mainis ,et on ennemgi olnud sellised probleeme "Pnd" klanniga siis oletan,et see pole esimene kord neil sellist "varastamist" korraldada.Ühesõnaga,nad on seda juba pikka aega teinud.

Kui ma arvan valesti,siis vabandan väga.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ollu,kas sama on ka selle esimese kasutajaga mis said? Ei mäleta kes see oli aga mingi 99 str tüüp. Edasi saab PM rääkida


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.