Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Puukide peletamine

Soovitatud postitused

VIP

tere,mõtlesin siis teha väikse õpetuse (igavusest)

Te olete õues muru peal ja kardate PUUKI? siin on lahendus.

 

 

 

VAJALIKUD ESEMED.

2 küüs lauku max 10kr

 

 

FAKTID kui puugi süst maksab mingi 100 eeku siis pead 1 nädala pärast veel ühe saama 150 ja kolmada kuu pärast 250(oli vist..)

Tahate puugi peletamisega raha säästa?aga palun saab hakkama 10kr eduka puugi tõrjega(NB!ise proovind pole aga paljud räägivad et toimib ja toimib sõbrad pole nii puuki saand)

 

 

 

mis siin ikka jokutada:...

 

koorid küüslaugud ära kui oled lühikeste pükstega ja mõlema poolse taskuga(parim) siis pane kummagisse tasku 1 küüs lauk kooritult.haisu pole tunda.1 küüslauk taskus peab umbes 1nädala vastu.nii et mingi aastas läheb selle peale kõigest 12x4=48küüslaugu vahetust see 480.-

JA puugi protect peal.

 

RATE OR HATE!

Kommentarid oodatud

 

Mul on sarnane õpetus:

 

Kuidas banaaniga elevanti peletada!

 

Põhimõte on selles, et elevandid kardavad banaane.

 

Vaja läheb:

1 banaan kord 2 tunni tagant (maksab 2 krooni tükk, aastas läheb seega 2x24x365= ainult 17520 EEK aastas!) Selle pärast nii tihti läheb, sest magamise ajal nagu kogu aeg läheb lõdiks see. Siiski ei taha ju, et öösel elevant su tuppa roniks.

 

Teostus:

Pane kuhugile püksitaskusse (tore oleks, kui oleks suur tasku) hästi suur banaan. Ükskõik, mis sa teed, ära banaani taskust välja võta! Aga kui sa liiga kaua ühte hoiad taskus, siis läheb haisema (tõmbub ka mustaks)

(NB! Ise pole järgi proovinud, aga mu sõpradel koguaeg üks banaan taskus ja pole ühtki elevanti tulnudki!)

TÖÖTAB!

Unetud ööd on kadunud, sest elevandid ei roni enam su voodisse magamise ajal! Pole midagi karta!

 

 

 

Palun, nüüd vähemalt teate :)

 

RATE or HATE, kommentaarid oodatud!

 

 

 

NB! No offence, aga minu meelest tundus see hästi naljakas :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga hea! :) 5+ Mul juba banaanid ja küüslaugud taskus :)


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Õnneks või Kahjuks pole puukidest midagi enam karta, puukensefaliit ära põetud..


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vait lontrused.

 

Stan, mine proovi seda banaanitrikki Aafrikas. ;/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris asjalik õpetus tundub:D Kahtlen kas töötab:D Küüslaugud taskus ikka ei tahaks ringi käia :P

 

 

/Lõpetage see spämm..Kustutasin spämmpostid ära. Kasutage PM!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See t66tab...raadios r22giti isegi.Proovisin ka ... 1ksi pyyk ei tulnud.(kyyslaugu v2rki m6tlen)


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Elevandi peletus :D

10p!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

eestis on miljon elevandi :D

aga muidu hea jah.


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul on sarnane õpetus:

 

Kuidas banaaniga elevanti peletada!

 

Põhimõte on selles, et elevandid kardavad banaane.

 

Vaja läheb:

1 banaan kord 2 tunni tagant (maksab 2 krooni tükk, aastas läheb seega 2x24x365= ainult 17520 EEK aastas!) Selle pärast nii tihti läheb, sest magamise ajal nagu kogu aeg läheb lõdiks see. Siiski ei taha ju, et öösel elevant su tuppa roniks.

 

Teostus:

Pane kuhugile püksitaskusse (tore oleks, kui oleks suur tasku) hästi suur banaan. Ükskõik, mis sa teed, ära banaani taskust välja võta! Aga kui sa liiga kaua ühte hoiad taskus, siis läheb haisema (tõmbub ka mustaks)

(NB! Ise pole järgi proovinud, aga mu sõpradel koguaeg üks banaan taskus ja pole ühtki elevanti tulnudki!)

TÖÖTAB!

Unetud ööd on kadunud, sest elevandid ei roni enam su voodisse magamise ajal! Pole midagi karta!

 

 

 

Palun, nüüd vähemalt teate :)

 

RATE or HATE, kommentaarid oodatud!

 

 

 

NB! No offence, aga minu meelest tundus see hästi naljakas :D

 

Veits vale tehe ve??? Kui 1 banaan iga 2 tunni tagant, siis 12*365=4380 banaani aastas. Aga hinnaks on siis 2*4380=8760 kr.

 

Naljakas ei olnud, pigem mingi algklassi nali. Küüslaugu oma pidi tõele vastama. Ahjaa, sa olid oma banaani "nalja" idee selle küüslaugu pealt maha võtnud peaaegu 100%, seega 1p sulle idee eest, 1p sulle arvutamise eest ja 3p viitsimise eest. Tuleb siis (1+1+3)/3=1,6666666..............p.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.