Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Õnnetused? Napilt pääsemised?

Soovitatud postitused

Õnneks pole olnud luumurde ega operatsioone. Ühekorra pealõhki olnud, 4-aastaselt kukkusin müüri pealt( müür u 1.2m-1.5m ei tea täpselt) nägu ees mööda tellliseid, millel olid nurgad püsti. 6-aastaselt muljus mu kätt suur kaukaasia lambakoer, arm jääb igaveseks alles mu käele:s.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Hüppasin võistlustel kaugust.

Oli vaja üle 4m hüpata, et oleks vahe sees 4. kohal oleva kutiga.

 

Hüppasin siis oma 4.20 vist ära.

Aga hüppasin endal naelikuga vasaku käe Randmesse 3 cm haava ja mingi 1 cm sügav.

Nii kui ma kastist välja tulin hakkas midagi käe peal nirisema.

Vaatasin maha ja punane loik oli maas.

 

Ei osanud siis midagi peale appi hüüdmise teha .

Kergejõustiku õpetaja tuli appi ja tõi pihkudega paberit.

 

Toimetati siis mind :D:D VANA SIKSIGA:D:D haiglasse mis asus vaid 5 minuti kaugusel :D.

Haiglas tehti mulle 2 tuimestus süsti otse haava.

Päris valus oli.......

Siis aga õmmeldi kinni ja ei saanud 2 päeva oma vasakut kätt liigutada ega midagi.

Nädal hiljem oli haav imekombel nii terveks saanud et võis niidid juba ära võtta.

 

Aga enam ei ole isegi tunda et käel midagi viga oleks:)

Isegi mingit valus ega midagi :P

 

Vaid 2 õmblust ja pikk 3 cm haav:D

 

 

Järgmine päev läks võistlus edasi.

Ja ma jooksin lihtsalt 800meetrit esimeseks.

 

Nii jubedalt valutas et ma ei suutnud olla enam ja lidusin esimeseks oma kipsis käega.

 

Kokkuvõttes tulin kolmandaks:)

 

Kõva tahtmine oli mis mind tagasi sinna võistlema viis :)


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal olnud 2korda näpu luu ühe korra oli vist suht katki ja teine kord mõra. Ning see aasta suutsin natuke kangemalt kukkuda ja küünarluul mingi mõra sisse kukkuda vms. muidu eriti hulle lakse pole olnud. A mingi rootsis võistlustel oli ka randmel mingi jama.

BTW Lifeness ma tean su nime ja olen näind sõitma:D suht hästi sõidad kuid alati kui ma su hüppeid näen siis sa enamasti jääd ikka püsti või kui kukud siis pole midagi häda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eile õhtul oleksin pidanud peaaegu jalgratta alla jääma!

Mingi vanamees tuli suure hooga ja riivas mind, siis pärast terve tee mölises :D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ronisin alecoq arenal üle traat aia. libisesin ja k2si j2i traatide taha kinni ja need rebisid küünarnuki juurest naha, nahakoed,n2rvid jms katki suht vedas et veenid terveks j2id..ja veel kunagi lasteaias mingi vend hüppas mulle mingi terava rauast asjaga otsa...alla 1 cm j2i simast puudu :S


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas
ronisin alecoq arenal üle traat aia. libisesin ja k2si j2i traatide taha kinni ja need rebisid küünarnuki juurest naha, nahakoed,n2rvid jms katki suht vedas et veenid terveks j2id..ja veel kunagi lasteaias mingi vend hüppas mulle mingi terava rauast asjaga otsa...alla 1 cm j2i simast puudu :S

 

Miks sa sinna ronisid :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kunagi pole luid pooleks olnud ega mõrasid õnneks.ja napilt pääsemiste alla käib äkki see kui ma kunagi Soomes, kus ma elasin kõndisin teeääres vanaema juurde ja võtsin maast pisikese puupulga, no okei see selleks ja siis parajasti tuli eest poolt suure kiirusega tumedat värvi auto (vist BMW) sõitis must peaaegu mööda, kui see tuul mida auto tekitas viis mu käest selle puupulga minema ja lendas vastu autot ja tüübid jäid seisma, et mölisema hakata vms, panin omaarust kiiresti jooksu, et peksa ei saaks, jooksin metsa poole aga ma ei teadnud, et natukese aja pärast keset metsa oli soo:S kukkusin siis sohu ja tükk aega siplesin seal vee sees ennem kui välja sain, sain välja ja kõndisin suure tee peale tagasi ja õnneks üks tuttav naine korjas mu autoga peale ja viis koju tagasi:D õnneks ei juhtunud minuga midagi:D kui see autojuht oli äkki Eestlane ja ta oli Röykkäs kassakummu juures siis vabandan, et vb su autot mölkisin/kriipisin:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sõitin rattaga , suht sitt tänav vms , sõidan siis pääris kiiresti nagu ja tahtsin üle tee sõita , järsku tuleb auto ei tea kust ja pani taga rattas , lendasin mingi 2 meetrit ja sain väikse ehmatusega minema .

 

Sõitsime mingi vennaga autoga ja tüüp kaotas juhitavuse ja lendasime kraavi , õnneks ei juhtunud midagi .

 

Sõitin rullikatega suure tee peal , sõber vedas ja järsku lendab tatt ette põõsast , sõber nagu pööras kohe ära aga ma lendasin suht tatile otsa ja tegin paar kukuerpalli , Kiiver oli peas ja see oli puruks , paar kriimu sain .

 

Muidugi on ka olnud siukseid olukordi kus jää purikas / suurem tükk hakkab kukkuma ja kas siis ennem or hiljem vaatan taha ,

 

Vabandan kirjavigade pärast .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Õnnesärgis sündinud sai just läbi.


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.