Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Rs2 locked

Küsimus

14 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

pihuma paar päeva et igav ei hakkaks...

 

Kuna nagu sa lugeda oskad on su kasutaja lukus, arvatavasti liiga paljudest erinevatest arvutitest sisse logitud...Või parooli 500korda vahetatud tihti,või reporditud kuna sa myyd seda:D?


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Nad ei tee ennem lockst lahti kui saavad kõige esimesed paroolid,millal tehtud..Kui neid sa ei tea siis ütle kasutajast lahti..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Nad ei tee ennem lockst lahti kui saavad kõige esimesed paroolid,millal tehtud..Kui neid sa ei tea siis ütle kasutajast lahti..

 

vähe ei tee ve,

ma kirjutasin jumala lambist texti sinna alla, yhe passi panin õige, [ teisi ei teadnud ] ja oligi kõik, sain tagasi, läks vbla mingi 7H aega ainult

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
vähe ei tee ve,

ma kirjutasin jumala lambist texti sinna alla, yhe passi panin õige, [ teisi ei teadnud ] ja oligi kõik, sain tagasi, läks vbla mingi 7H aega ainult

 

No pic, no proof scammer..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
mismoodi ta scammer on kohe sellepärast et oma accy lukust lahti sai?

 

Kui sa pole asjaga kursis, siis ole parem vakka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Pr22nik kui ta acci lahti ei saa sis oled sa ametlikult scammer..SA ei informeerinud teda lockist(Kui on jutt olemas tee pilt k) . Kui ta peaks saama acci lahti ja andis sulle 2 pinn ära.. siis pärast võtad acci tagasi ja nii või nii saad banni..Sorry kui ei võta aga Kahtlustan et võtad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Pr22nik kui ta acci lahti ei saa sis oled sa ametlikult scammer..SA ei informeerinud teda lockist(Kui on jutt olemas tee pilt k) . Kui ta peaks saama acci lahti ja andis sulle 2 pinn ära.. siis pärast võtad acci tagasi ja nii või nii saad banni..Sorry kui ei võta aga Kahtlustan et võtad

 

Kuule sa ei tea mitte ****agi ju

Lollakas ma andsin talle acci 2 päeva ennem kui tema mulle pinnid,seega ole parem vait.!

Ma pole sinusugune kerjus ,et kasutajaid tagasi võtan kuradi punapeast lokk

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Pr22nik kui ta acci lahti ei saa sis oled sa ametlikult scammer..SA ei informeerinud teda lockist(Kui on jutt olemas tee pilt k) . Kui ta peaks saama acci lahti ja andis sulle 2 pinn ära.. siis pärast võtad acci tagasi ja nii või nii saad banni..Sorry kui ei võta aga Kahtlustan et võtad

 

Samasugune kui blader nah. Idooot. -.-


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.