Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Combat 128/119 (pangas 104M)

Soovitatud postitused

Müün siis oma kasutajat. Tuli lihtsalt soov quittida äkki. Müümisviisidest eelistaksin h2h tehingut Tallinna piires, see viis vast kõige töökindlam. Teisel juhul kasutame minu valitud MM-i, ilma MM-ita ei anna midagi. Kui on ostusoov, siis pm-s või msnnis saab juba sel teemal lähemalt rääkida.

 

Runescape nimi: Olivermar (tiba debiilne nimi, aga mis teha. Classicu algusaegadel lolli peaga lampi tehtud. Sel hetkel, kui tuli soov nime vahetada, oli acc juba piisavalt kobe et mitte uut teha)

33djcp1.png

 

Levelite pilt:

29bkb2w.png

 

Questide pilt:

316thcy.png

 

Panga pilt:

313jdz5.png

 

No bank pin pilt/no recovers pilt:

2mdqcsg.png

 

35b58gl.png

 

Mingi lisa info kasutaja kohta: Kasutaja on tehtud Rs Classicu algusaegadest, niiet üsna vana acc. Acc olnud alati 100% minu käes ja 100% minu arendatud. Total lvl üsna väike sellepärast, et olen tihti quitis olnud, järjest olen üsna vähe mänginud. P2p on kasutaja olnud kokku umbes 1 aasta ma pakun. Suvi on ees ja endal selle suvega suured plaanid. Seega otsustasin mehe maha müüa. Kui ta mul alati olemas, võib juhtuda jälle, et returnin, ja seda ma ei taha (Y).

Hind päris rahas: Offer, hiljem siis kokkuleppe alusel

Hind rune rahas: ei müü rune rahas

Hind rate solides: ei oma rates kontot, niiet ka see valik jääb ära

Kontakt (tel number/email/msn): [email:1dvwiz86]widowmaker135@hotmail.com[/email:1dvwiz86] - lisage, siis räägime lähemalt !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Aga , Mille müüd eraldi? Ostaks 6.juuni 4 sara setti :D (ligi 15M)

 

Ei, mille ei müü kahjuks eraldi. Tahad mille, siis osta need ära koos aciga, küll siis ise tead, mida edasi teed. Charri enda puhul teen ikka kerget soodukat vast. Lõviosa tehingu maksumusest tuleb ikka pangas olevatest millidest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Vahetasin panga pinni ja recoveri pildi ära. Nagu pildilt näha, siis enam ei ole recovereid mul peal. Ühe pakkumise olen juba saanud, pakutud summaks oli 1,8K. Niiet algus on tehtud sellega, jään ootama edasisi pakkumisi. Kui on soovi, siis pm-ge või lisage msnni :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
paljuga myyd muidu?

 

No nagu ütlesin, siis 1,8k on pakutud, aga see loomulikult liiga väike. Algselt arvasin ise et alghind võiks alata ikka 2000.- pealt. 2,5k juures juba ehk mõtleksin müümisele. See muidugi oleneb ka tingimustest (trademis viis, mis MM jne).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma müüks 1.8k eest kuna praegu on suvi ja keegi enam ei mängi..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma müüks 1.8k eest kuna praegu on suvi ja keegi enam ei mängi..

 

Ma täitsa mõistan su mõttekäiku, aga acc liiga hea sellise hinna jaoks. Ja mis puudutab suve, siis palju on neid, kes ei mängi ja tegelevad puhkamisega, aga olen kindel, et leidub ka neid, kes veedavad ka suvel palju aega arvuti taga !

 

Päris võileiva hinna eest ka ära ei taha anda. 2k pakkumine juba tekitaks huvi, 2,5k oleks autowin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Millid on juba 2k väärt. Sa jääd kahjumisse aga Head õnne müümisega (Y)


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mul on huvi aga pole korraga niipalju raha välja käia

 

No järelmaksuga ma ei tegele kahjuks. Kui soov osta, siis pead ikka korraga summa välja käima. Aga egas sa ju kohe ei pea ostma, aega on. Kui tahad suhelda, siis lisa msnni !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.