Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Cmb 122main, slay 95

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tere! Raha puuduse tõttu panen müüki oma osrs konto, mille ostsin siit samast vahvlist. Pole probleeme olnud ega ei teki ka neid. 

Peaks olema Jagex konto(ise ei tea selle tähendust)

Kontol pangas f cape ja palju huvitavat kraami, pangaväärtus 10mil max, rohkem on asju, mis on questidest saadud.

Ostakohe hind 90€, võib teha omapoolse pakkumise. Pühapäevane pakkumine 80€.

Võite kirjutada siia vahvlisse või siis saata sõnum viis 360 499kaheksa, et olete vahvlisse kirjutanud. 

Screenshot_2024-10-11-07-08-03-731_com.j

IMG_20241011_070903.jpg

IMG_20241011_072912.jpg

 

IMG_20241011_070958.jpg

 


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

90€, pangast saan video saata messengeri või discordi


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
17 tundi tagasi, arvuti ütles:

Kellele see konto esimesena kuulus? Sesmõttes, et kui konto "lampi ära kaob" tulevikus

Siit samast vahvlist ühe kodaniku käest ostetud. Mina võtsin selle riski ja konto pole ära kadunud kuskile. Mul on olemas eelmise omaniku kontakt andmed kui peaks olema miski probleem. Tänapäeval scamm juhtumeid ülivähe, lisaks mul endal pole mingit huvi tegelt runescape mängida, lihtsalt ostsin konto et nostalgitseda. 

1bondi jagu mängisin selle kontoga, 

Lisaks ma siin foorumis enne ka müünd päris mitmeid kontosi, mis on kellegi oma enne vahvlis olnud. Pole keegi mulle kirjutanud, pole olnd "konto kadumisjuhtumeid"


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

70€, 

https://www.facebook.com/profile.php?id=61563071574302 saab siia kirjutada kui huvi


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

60€


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.