Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

JS Revolotion[Parim Rs Private]+[PILDID]

Soovitatud postitused

VIP

lol mul näitab server statuse kohas et error with server status page... will be back up soon muidu suht norm serv


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

dv myyge keegi 100M for 50kr PALUN !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida asja juba nii sõltuvuses et lasete irl raha mängu?? Ei nojah..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

atm meisterdan ka midagi taolist serverit nagu JS Revolotion.. :D

atm olemas magic book-s kõik teled olemas, mis nagu JSR-is.. aga ei oska ainult seda Varrocki nime muuta.. surfin moparscapes ringi..

 

Mul pordid lahti, saan ise ka hostida, aga ma arvan, et mu nett ei vea ära :D, aga kes teab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida asja juba nii sõltuvuses et lasete irl raha mängu?? Ei nojah..

 

woimiks , ma lihtsalt 65% kindel et pkn selle raha tagasi . siis myyn ise maha kui 1bil kokku saan

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
woimiks , ma lihtsalt 65% kindel et pkn selle raha tagasi . siis myyn ise maha kui 1bil kokku saan

 

Sa pead mõne lolli ka ennem leidma kellele müüa.

Ise quitisin servust ei viitsi raisata aega mõttetu priva serveri peale mis ma arvan 99% , et läheb varsti kinni.:w:


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

INIMESED KES TAHTSID MULLE MILLE MYYA !

 

NB ! MA EI ANNA TEILE NEVER ETTE KUI TEIL POLE 15+ TEHINGUT !

KES TAHAB MYYA PM !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Müüa 3RD AGE MAGE ROBE - OFFER.

Strenght Man

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kust autoclikerit tõmmata?

Nii, et viirust ei tuleks.

Kes ei viitsi klikkida - http://www.download.com - kirjutage otsingu lahtrisse "autoclicker" või "mouse recorder" ja valige sealt midagi downige alla ja asi korras :D (ise kasutan axife mouse recorderit sest sellega saab poest neid ruune kah osta jne.)

enne kasutamist oleks kindlasti vaja panna "stop" hotkey :D


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälle dc. ****maivõi. Siis kui on kõige põnevam, kohe dc. Käigu johnny ****i, ****, pangu poodi asju mingi 10000k, siis ei pea dc'd tegema. Ja bongshot, mölisema ei hakka minuga. Käige ******

 

Kuradi retard, ta ei uuenda poode, ta parandabki seda probleemi ja serveri vigasid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuradi retard, ta ei uuenda poode, ta parandabki seda probleemi ja serveri vigasid.

 

Ära mölise, kõva mees. Enamus aeg on poed. Crafti poed olid tühjad jälle ;) Aga jah, crossbowd, muusika ja arma ja bandose rüüd + dragon fire shield tuleb välja ning white h'ween mask

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

TRA, looterid sakivad 4 life !!!!

ma pksin full dh + whipp (dds spec 38 - 32 for k0) ja mingid savikad v6tsid asjad OMG sain ainult whipp :S

 

aga siis yks nuuby kill veel (eriline sellep2rast , et ma kysisin fite, vend ytles ok. siis ma panin poti sisse ja pray peale, tegin yhe hiti whipiga , vend juba redbarred :D siis veel yks ka k0) :D peab ikka sööma :D

 

pic:

 

gfog0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.