Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
JĂ€lgi teemat sisse logides  

Kokkulepped kokkulepped

Soovitatud postitused

VIP

Tasun Àra tÀna. 


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei tasu anda vĂ”lgu kellelegi. Eestis vĂ€he neid ausaid inimesi, kes ilusti tagasi maksavad. Minult kĂŒsis samuti mitmel korral antud isik laenu, keeldusin talle seda andmast. Loodetavasti saad temaga asjad korda.

Lisaks vahvlile soovitan sul ta panna facebooki petturite gruppi, nimi on ilusti kÔigile kÀttesaadav, kui sisestada ta nimi google otsingumootorisse ja ka paljudele teistele inimestele hoiatuseks!


Spetsialiseerunud OSRS kulla ostule-mĂŒĂŒgile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

See on jĂ€rgmine samm jah. Hetkel kokkulepe olemas, kui sellest ka kinni ei pea siis ilmselt muutub “kuulsaks” antud nimi :) 

 

mul isiklikult pole jah probleee tekkinud, paar inimesed on vĂ€ga korralikud ning peavad kuupĂ€evadest kinni ning usaldan. Eks jah, positiivne “tagasiside”, mis on saadud rs raha muumisega ei pruugi tĂ”elist inimest vĂ€lja tuua. 
 

eks ootame ja vaatame, iga pÀev tiksub intress juurde


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Maksmata 90 eurost sai 220? Mis ma pean sulle 300 eurisest laenust maksma mingi 900 tagasi v? Suht okei vĂ€rk ĂŒtleks selle peale. Lambist torkaid mingeid summasi otsa.


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
2 tundi tagasi, Illusioon ĂŒtles:

Maksmata 90 eurost sai 220? Mis ma pean sulle 300 eurisest laenust maksma mingi 900 tagasi v? Suht okei vĂ€rk ĂŒtleks selle peale. Lambist torkaid mingeid summasi otsa.

Ära vĂ”ta vĂ”lgu, kui ei suuda Ă€ra maksta


iLoIgOX.gif

Runescape kulla OST/MÜÜK

 

KrĂŒptoraha OST/MÜÜK

Paypali/skrilli raha OST/MÜÜK

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Eks ma varsti vĂ”in pildid ja asjad ka panna. Tulin sulle vastu, panin pĂ€evase intressi seisma, kuni 10nda jaanuarini. Siis said pĂ”hiosa tasutud aga 90€ jĂ€i tasumata. Kirjutasin-uurisin, vastust mina ei saanud ja lĂ”puks katkes ka minu kannatus. Tuletan meelde et ĂŒlekande mina Sinule tegin 9ndal novembril. 

Eks ma varsti vĂ”in pildid ja asjad ka panna. Tulin sulle vastu, panin pĂ€evase intressi seisma, kuni 10nda jaanuarini. Siis said pĂ”hiosa tasutud aga 90€ jĂ€i tasumata. Kirjutasin-uurisin, vastust mina ei saanud ja lĂ”puks katkes ka minu kannatus. Tuletan meelde et ĂŒlekande mina Sinule tegin 9ndal novembril. 
 

laen on finantskohustus millega kaasnevad kohustused. Oleksid sa selle sama laenu vÔtnud kusagil kiirlaenu kontorist siis usu mind, Sellise makse kÀitumisega oleksid sa juba inkassos


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
KĂŒlaline
This topic is now closed to further replies.
JĂ€lgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud kĂŒpsised . VĂ”ite kohandada oma kĂŒpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete kĂŒpsiste kasutamisega nĂ”us kui jĂ€tkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege lĂ€bi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.