Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kokkulepped kokkulepped

Soovitatud postitused

VIP

Tasun ära täna. 


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei tasu anda võlgu kellelegi. Eestis vähe neid ausaid inimesi, kes ilusti tagasi maksavad. Minult küsis samuti mitmel korral antud isik laenu, keeldusin talle seda andmast. Loodetavasti saad temaga asjad korda.

Lisaks vahvlile soovitan sul ta panna facebooki petturite gruppi, nimi on ilusti kõigile kättesaadav, kui sisestada ta nimi google otsingumootorisse ja ka paljudele teistele inimestele hoiatuseks!


Spetsialiseerunud OSRS kulla ostule-müügile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

See on järgmine samm jah. Hetkel kokkulepe olemas, kui sellest ka kinni ei pea siis ilmselt muutub “kuulsaks” antud nimi :) 

 

mul isiklikult pole jah probleee tekkinud, paar inimesed on väga korralikud ning peavad kuupäevadest kinni ning usaldan. Eks jah, positiivne “tagasiside”, mis on saadud rs raha muumisega ei pruugi tõelist inimest välja tuua. 
 

eks ootame ja vaatame, iga päev tiksub intress juurde


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Maksmata 90 eurost sai 220? Mis ma pean sulle 300 eurisest laenust maksma mingi 900 tagasi v? Suht okei värk ütleks selle peale. Lambist torkaid mingeid summasi otsa.


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
2 tundi tagasi, Illusioon ütles:

Maksmata 90 eurost sai 220? Mis ma pean sulle 300 eurisest laenust maksma mingi 900 tagasi v? Suht okei värk ütleks selle peale. Lambist torkaid mingeid summasi otsa.

Ära võta võlgu, kui ei suuda ära maksta


iLoIgOX.gif

Runescape kulla OST/MÜÜK

 

Krüptoraha OST/MÜÜK

Paypali/skrilli raha OST/MÜÜK

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Eks ma varsti võin pildid ja asjad ka panna. Tulin sulle vastu, panin päevase intressi seisma, kuni 10nda jaanuarini. Siis said põhiosa tasutud aga 90€ jäi tasumata. Kirjutasin-uurisin, vastust mina ei saanud ja lõpuks katkes ka minu kannatus. Tuletan meelde et ülekande mina Sinule tegin 9ndal novembril. 

Eks ma varsti võin pildid ja asjad ka panna. Tulin sulle vastu, panin päevase intressi seisma, kuni 10nda jaanuarini. Siis said põhiosa tasutud aga 90€ jäi tasumata. Kirjutasin-uurisin, vastust mina ei saanud ja lõpuks katkes ka minu kannatus. Tuletan meelde et ülekande mina Sinule tegin 9ndal novembril. 
 

laen on finantskohustus millega kaasnevad kohustused. Oleksid sa selle sama laenu võtnud kusagil kiirlaenu kontorist siis usu mind, Sellise makse käitumisega oleksid sa juba inkassos


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.