Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

  Soovitatud postitused

  1.png?width=1442&height=481

  Tervist kõigile Gta V FiveM Rp huvilistele.

  Avasime just koostöös Koff Communityga FiveM RolePlay server. (Serveri host asub eesti. Ping on hea) Sever ise on ingliskeelne kuna ei tulnud mõtteks tõlkida seda, kuna enamasti kõik juba harjunud ingliskeelsete commandidega, rääkimine ja kõik muidugi toimub eesti keeles. Server ise on 64slot, EUP, custom riided, Whitelisted(Kahjuks TokoVoip puudb kuna litsentsi ei saa nii lihtsalt) baas on ehitatud üles teada tuntd ESX'ile ja on lisatud väga palju põnevaid skripte. Serveri tegevus paik on Los Angeles. A-Tiimis on normaalsed kogenud igapäeva mängijad kes ei kasuta oma õigused liigselt, vaid üritavad rahulikult ilma liigse kärata probleeme lahendada nii, et iga osapool rahule jääks.

  Server on väga paindlik üritame teostada võimalikult palju soove/ideid mida mängijad soovitavad. Alustades mappingute lisamisest, kui ostad maja ja soovid näiteks aeda või grill platsi mis iganes sul pähe tuleb, on võimalik kontakteerud serveri ehitajaga/mapperiga, ning in-game raha eest osta nedale neid asju.

  Serveris on ka selline valik nagu Import autod, need on enamasti väga tuunitavad või juba sellise välimusega mis ei sobi tänavatele, lisaks saab osta sealt samast ka Nitrot, Tuning Laptopi, et oma auto veelgi kiiremaks teha. Leides õige kontakti on neid asju kõike võimalik osta musta raha eest.

  Jõudes selleni, et server on paidlik siis on võimalik teha import kaupa mida serveris ise teha ei saa, kui sul on grupeering ja tahate tegelda millegiga mida serveris veel ei ole, kontakteeruge mõne kõrgema adminiga ja me saame selle serverisse tuua ja kui script ei ole veel valmis siis tekitame eseme serverisse mille, rp-ga näiteks kuskilt teisest riigist sisse impordime. Aga eeldame, et teil on selleks kõrge RP tase ja toimiv grupeering.

  Politseisi: Politseil on toimiv ja vägagi lihtsalt mõistetav serveri sisene CAD-systeem kus saate kontrollida isikute tausta, vanglas istumisi jne.. Politsei peadirektoriks on üks huviline keda huvitab päriselt ka kogu see politsei asi nii, et ta teeb kõik selleks, et politseid oleksid välja koolitatud ja ei teeks oma tegevust.

  Tööd: serveris on normaalne kogus tava töoid näiteks võid olla piloot tassida kaupa, olle DHL tassida kaupa mööda maad, või hoopis farmer möllata lehmadega, või puid lõhkuda.

  Erinevad scriptid: Näiteks saad teiste autode pagasnikutesse minna, tassida teisi, võtta pantvange, kinnisiduda, röövida, sõpru vanglast päästa, poode omada, et su kaasmängijad nälga ei jääks ja nende pealt teenida. Maju tühjaks teha, Jahti röövida, poode, panku, autodele neone alla panna, autode esitulesid värvida, autosid parkida nii, et need tänavatele jääksid ja peale sinu serverist lahkumis ära ei kaoks, autosid lammutusse viia, et sealt erinevaid juppe saada, et need rahaks teha palju muud mis meelde ei tule, aga eks sa tule ja vaata ise üle üritame tuua uuendusi igapäevaselt.

  Serveril on küll poolik aga töötav Launcher,(Mis on täiesti viiruse vaba) kus on kõik vajalik olemas alates RP-Testist kuni Discordini välja. Kui ole ole viitimist seda RP-Testi jällegi teha ja sul on juhtumis tehtud test GTAV.ee serveris või Wortex-is siis võid julgelt sellest pilti teha ja mulle selle discordi DMi saata.  ムノズ乙#6217

  Launcher: https://drive.google.com/open?id=1RPoN5B97ckZqXLywJUPxCOJWazm7LKJ_

  Koff RolePlay Dsicord: http://discord.gg/8a9SBTA

  Kui aga tahad ise aidata arendada, on oskuseid ja mis peamine tahad serveri arengus kaasa lüüa, või mulle kirjutada Discordi: ムノズ乙#6217

  Kes niisama luges seda ja otsest huvi GTA 5 vastu pole siis Koff Communityl on ka olemas rusti server kus mõnusasti aega veeta. 

  Koff Community Discord: https://discord.gg/fwsET7K

  Näeme peatselt, palun mõistvat suhtumist.

  Kõike paremat soovides Koff RolePlay Administratiiv.

   

  Jaga seda postitust


  Postituse link
  Share on other sites

  Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

  Kommenteerimiseks peate olema liige

  Loo konto

  Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

  Loo uus konto

  Logi sisse

  On juba konto? Logi sisse siit.

  Logi sisse nüüd

  ×
  ×
  • Loo uus...

  Oluline informatsioon

  Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.