Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Quarrrr toimetab taas ka midagi... Uus acc, uued tuuled

Soovitatud postitused

Keegi ehk mäletab mind veel mu varaseimast 3st päevikust, meh poh... Hakkab pihta

 

 

4ffkjPt.png

 

Vana püüdlik blogiguru quarrrr on minevik, praegune idanik ei viitsi pilte cropida

 

XKdOwp0.png

0wkK8BG.png

OFYlOgs.png

 

 

 

Muudetud liikme Quarrrr'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mhhh, quest hater nagu olen, polnudki kunagi varem seda questi teinud, tänu sellele pole olnud kunagi vajadust ka thievingut grindida. Holy shit enam nürimat skilli pole olemas ju, kogu öö erinevate variantide vahet jooksnud a ära hustlesin selle 37 thievingu.

 

BkXtiEL.png

Muudetud liikme Quarrrr'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuram mängisime hommikul sara wizardiga tagi, hais jäi vist külge. Külastasin pärastlõunal metsas olevat 

Zamoraki püstakut, johhaidii mis kaoses kuut, mõtsin viskan kuuti koerale konti, a sara haisu peale virutas kondi tagasi ja pani saba jalge vahel plehku. Blin poh, ajan oma asja, järsku raks mingi guthixi turps lendab nõiutud vibuga peale. Boom, oi tere taas sõimerühm. 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
On 2/12/2020 at 7:19 AM, Minimaalne said:

Mulle tundub, et ma hakkan seda teemat rohkem su kommentaaride pärast külastama kui rs arengu :D

Needus, needus on see voorus mulle, kõik näevad minus vaid sisemist ilu.  OLen kui rsorite sosistaja, aga ei keegi ei märka täheldada, et olen väga püüdlik oskama oskusi osata, missiis et ei kanna uhkemaid rüüsi, ei oma isiklikku maja, füüsiliselt nõder ja käed on kui persest tulnud. Tahe, visioon ja tuhin on ju olemas. Pole tüüpiline kohalik võll, kes suuga teeb lumby lossi, kätega ei birdnestigi.

 

Pisut arengut ka... Ses suhtes, et mängu tagasi tulin, et meh vahepeal põkiks ja afkiks cmb kui võimalik, ja näete kuhu püüdlen, praeguseks hetkeks järjekordne magamata ööpäev, mingil arusaamatul vajadusel peab osrs kõrvale käima ka rsps ja noh, vaataks siis juba yt rs contenti kah, egas küll küllale liiga tee.

 

IRFU7II.jpg

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.