Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:mage 86 comb 82 bank 800k member 22 päeva veel!!!

Soovitatud postitused

müün siis acci nimi on kickbanner

 

levelite pilt:statsxo8.png

 

pank kuskil 800k pilti ei vinna panna req peal saab kaasa 22 päeva p2p müün kas irl rahas või vahetan acci vastu mis frees 100+ ja pank 500k tel nr mul 59020058 ja msn [email:5diemuz9]mihkel_lehtsaar_1@hotmail.com[/email:5diemuz9]!+ kasutaja ostuga saab veel kaasa 1 p2p pin mis töötab ainult selle kasutaja peal!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lawl.

See tüüp, kelle käes see kasutaja VÄGA pikka aega oli andis selle ära.

Kasutaja oli paljude käes vahepeal.

Chatis ütles mulle ennem, et laseb natuke mängida siis tõmbab tagasi.

Niiet, hoiatus sulle.

Kui saad müüdud, siis tõmmatakse kasutaja tagasi.

Kas siis oled see sina või eelmine omanik.

 

Edu müümisel muidu. Tahtsin lihtsalt teada, kas hakkad valetama, et sa ainuomanik või mitte :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Offtopic : sa pole selle acc ainuomanik, ok mainisid ära et kicku ka, aga sellel acc on vähemalt 5-8 omaniku veel olnud,

1 korra ka minu käes,


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See ei loe et sa p2p tegid, mul on samamoodi olnud, ja ma kardan et sul on valed esimesed passid, kuna ma tean kõige esimest , aga jh, ma hoiatan, sellemõttes et see acc on paljude inimeste käes olnud


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Inimesed peavad teisi hoiatama, et kasutaja olnud paljude käes.. ja minu arust see ei ole SPAM -.-

Ning eriti mulle meeldib see koht: kasutaja ostuga saab veel kaasa 1 p2p pin mis töötab ainult selle kasutaja peal!

Võin teistele tõlkida, mida see tähendab: Ma kasutan p2p pini ainult selle kasutaja peal, sest ma võtan niikuinii ta kohe tagasi, kui keegi ära ostab ning ma ei taha ühtki pini niisama raisata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.