Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:F2p 122maxed main! + pank

Soovitatud postitused

Runescape nimi: Sigmund1

Levelitepilt:levelidca3.png

Questide pilt:questidpu4.png

 

Panga pilt:pankcg9.png

 

No bank pin pilt/no recovers pilt:loginkp4.png

 

Mingi lisa info kasutaja kohta:Acc on tehtud on 2003 aasta paiku, üsna kuulus pker. Acc terve aja minu käes olnud. Kaasa saab kõik võimalikku infot.

Hind päris rahas:1000-. eest annaks juba suht kindlalt ära, aga eks näeb mis pakkumis tuleb:P.

Hind rune rahas:-

Hind rate solides:-

Kontakt (tel number/email/msn):Gone64@hotmail.com, eelistaksin tegelikult kui pakkumised toimuks siin foorumis jne, kui midagi tõsisemat siis alles lisada msni, et viitsi seal msnis üldse käia. Scammerid võite kohe nahui tõmmata, ma ei anna enne sittagi.

 

 

Ja kui müüd kellelegi siis kaasa anda

 

Viimati kasutatud member pinid/krediitkaardi info jms. Jah, kõik mis mul olemas on.

Viimati kasutatud passwordid Kindlasti, mäletan neid mingi 5-10 ringis.

Esimene password - seda ei mäleta enam

Recovery Questions: (soovitatav eemaldada) Üritan maha võtta, kui ei õnnestu siis annan vastused

Bank pin(kui on peal): Maas juba

Kasutaja ajalugu: (algusest sinu oma?eelmised omanikud jms) Terve aja minu käes olnud, blabla.

Palju black marke on (pilt lisada):0.3 Offencive language eest.

Kasutaja Loomise kuupäev:Ei oska öelda täpset kuupäeva

Postiindeks/email:Need saab ka.

Kasutada võib MM võimalust, midagi ma enne ei anna kui mul raha kantud on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jah, ainult minu oma old.Seega peaks ka rohkem informatsiooni olema :P. Kus see recoveryte mahavõtmise teema kadunud on. Varem oli ju kuskil, et new pass ja sealt said valida, et ei tea oma recovereyd vm ja siis sai maha võtta, aga enam seda varianti ei ole ju :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Toon siis ütles jälle, tooks välja siis et pank on juba mingi 40M, mis teeb 800 eeku ja selle kõik annan 1500krooniga kohe ära, kui keegi tahab. Võimalusel ka mingi 100krooni tingida. See teeb acci hinnaks pmselt ju ainult 700 eeku, miljonid saate ju vajadusel maha müüa kohe, kui vaja vm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1000eek pakun, middlemanniga.


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ostan accounti 1050.-

PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ostan ära 1069 eek


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.