Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Ostan def 1 puresi/voidereid/zerkerid.

Soovitatud postitused

Tere, kavatsen siis osta Väheke kasutajaid. Kui sul seisab mingi zerker kasvõi, siis võiks olla def vähemalt questitud.

Vaatan kõik kasutajad üle sellesuhtes. Oleks tore kui sul oleks vahvlis väheke diile kah tehtud, sest tõesti ei kavatse pärast jagelema hakata siin.

Kui sul leidub mõni kasutaja mis seisab niisama või lihtsalt tüdinenud mängust, siis võid lihtsalt oma kasutaja statidest mulle PMi saatma.

Skype jagan nendele, kelle kasutajat olen huvitatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
https://www.upload.ee/files/7915265/Statsid.png.html mul pakkuda selline kasutaja. see on ostetud siit foorumist aasta või rohkem tagasi. ja garanteerin 100% et kasutaja jääb ostjale. kasutajaga ei saanud kaasa emaili kuna login on emailiga. mul pole selel kasutajaga probleeme olnud. kui on huvi võta ühendust PM. Mul on runescape aeg möödas. ja ei taha jätta kasutajat seisma. Annan enda kohta kõik andmed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.