Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: comb 63 1083 totaliga, pank 60m+

Soovitatud postitused

oleks siis soov panna oma kasutaja müüki.

olen teine omanik esimene oli Rainer.

rsn: Skillrise

kaasa saad: esimene pw,recs(kui soovid võtan maha) bank pin jms sellise tarviliku.

siit siis parimad asjad kuigi pangas on veel asju umb 1 milli eest.

pank1zy9.png

pank1zy9.903211e38c.jpg

ja siit siis ka skillid.

skillid1jj3.png

niipalju siis veel et mina arvestan mille 30ea nii et.(erand juhtudel teen vähemaga).hinda ei ole vaja kommenteerida kui ei meeldi tõmba ennast oksa ja asi korras.Qp on 62 nagu trade'i pildist näha.

hind oleks siis minupoolne 800krooni kuna millid kokku 30ea on 840 ja kasutaja annaks tasuta.korahea kasutaja oleks alustuseks.

nii et ostke ära palun?:P

Pm-i kui soovi siis.

kordan....HIND 800krooni!hanzapank.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ai krt , raineril oli ta lvl3. siis oli tegija:P

 

aga praegu ka midagi viga pole..

usaldusväärne omanik tal oli, ja arvan et oled sinagi.

free bump.:)

 

eh, tänud.

ma kahjuks/õnneks ei tegele jah selliste ebaseaduslike asjadega nagu scämmimine.kui müün siis müün kasutajat mitte ei võta seda hiljem tagasi.nii et ostjaid on?:P tehke nüüd väike arvutus. 60x30=1800.

 

kasutajal on veel peal 21m küsin AINULT millide raha!600krooni ja kasutaja on teie koos millidega!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tee nii:Võtad asjad pangast,Traded kellegile need ette..Teed pildi palju on ja siis me näeme..Oleks hea kui näeks uut panga pilti tõesti..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuhu sa need rahad panid..Oleks ostnud kui oleks veel peal..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
osta talle tagasi 60+milli peale:D vb annab deali t eha:D

 

selle vb jutuga võin ma su ainult ***** saata ja mina ei hakka enam sellepeale raha kulutama :P

 

Kuhu sa need rahad panid..Oleks ostnud kui oleks veel peal..

 

kus ma panin kus ma panin.maha müüsin loomulikult ja osa investeerisin kasutajasse.selles oleks ostnust on vähe kasu seal oli kirjas et alles on umb 22m.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

et siis account on ikka veel müügis kel soovi siis 500 krooni ja kasutaja on kohe teie koos 22m-ga 21m on sulas ja 1m eest on asju pangas.ja mis veel RECS OFFF!!!nii et kel soovi siis andke teada hädasti oleks täna raha vaja.võib pakkuda ka väiksemaid summasid kui 500 aga mitte alla 400-ja.

recs off.

soffzb0.png

pank.

sagfsdsttteterl0.png

nii et nüüd ei jää muud üle kui [email:2bklan7q]crimer02@hotmail.com[/email:2bklan7q] ja tehke oma pakkumine.

 

bump täna on 450 krooni osta kohe ja saad 400 eest! :P parim kevadepakkumine otse minult!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.