Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas (muudetud)
Otseselt ei puutu ka sinusse, see, et sul on tõestused kus tunnistab, et botib, siis pane need foorumi üles. Muidu on sama hea väide, et mul on tõestused "Sa botid ja oled seda mulle tunnistanud" kuid muud midagi. Mäletan hästi kus kunagi sa jonnisid, et alatu laim ja lubad kõik bännida kes ütlevad, et botid ja tõestust ei pane. Miks nüüd ise teed seda sama ? Pane tõestused kus tunnistab ja asi korras, aga seni kuni seda pole, võid ise minema veereda.

 

[1.08.2016 0:53:58] Nescafe: Mõtlesin vahvlisse ka bottimis teenuse teha, aga arvan et see pole lubatud seal.

[1.08.2016 0:54:10] Nescafe: Sest bottida ma oskan väga legit.

[1.08.2016 0:54:36] Nescafe: Viimane töö tuli, Str, 90, att 50, range 85, magic 80.

 

eNmGk3i.png

 

:D Sa oled lihtsalt nii hale inimesehakatis et paha hakkab. Tunnen kaasa sulle ja su perele, et nad sinusugust välja kannatama peavad.

 

Kui petturiga ühendust võtsin skypes ja küsisin mis toimub siis tuli vastus selline, peale seda deletes skypest.

 

XTyv8Pn.png

 

Palju õnne, vaata mis sitta sa bottimisest toodad ega see mind kohe petturiks ei tee :D Türa sa tõesti oled villase sokiga vastu seina põrkest kukkunud :D Kui on proofi ,et ma petis või mis iganes aga palun pange banni ja elage rahus edasi. Pole kedagi petnud ega ei peta.

 

Ja tagasi selle teema juurde. Kasutaja sai ostetud Epicnpc foorumist paarikümne jeevroga, problem? If no gtfo, kuna tardid kõik koos võiks teema lukku panna.

Muudetud liikme xeLa'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma nüüd üldse ei saa aru mida türa see teid kotib kas ma botin või mitte. Pole ammu teinud mingit serviceid mitte kellelegi ja ei tee ka enam.

 

 

Ma nüüd üldse ei saa aru mida türa see teid kotib kas ma botin või mitte. Pole ammu teinud mingit serviceid mitte kellelegi ja ei tee ka enam.

 

Ma saan aru ,et sul tähelepanu puudus seega mine kuskile linnapeale ja võta riided seljast küll saad endale nii palju tähelepanu kui tahad.

 

Palju õnne, vaata mis sitta sa bottimisest toodad ega see mind kohe petturiks ei tee :D Türa sa tõesti oled villase sokiga vastu seina põrkest kukkunud :D Kui on proofi ,et ma petis või mis iganes aga palun pange banni ja elage rahus edasi. Pole kedagi petnud ega ei peta.

 

Ja tagasi selle teema juurde. Kasutaja sai ostetud Epicnpc foorumist paarikümne jeevroga, problem? If no gtfo, kuna tardid kõik koos võiks teema lukku panna.

 

Jätan quoted, et sa ei editiks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Jätan quoted, et sa ei editiks.

 

Küll üks inimene võib olla nii taun, miks sinu sugused üldse olemas on? AInult boostivad oma Postcounti saaksid lahedad olla. Me asume hetkel LoL teema alla ja sina hakkad oma sitasest runescapest rääkima... Mine osta elu instead.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Küll üks inimene võib olla nii taun, miks sinu sugused üldse olemas on? AInult boostivad oma Postcounti saaksid lahedad olla. Me asume hetkel LoL teema alla ja sina hakkad oma sitasest runescapest rääkima... Mine osta elu instead.

 

LoL teema all sellepärast, et tuli välja, et sa oled varas. :) Palju õnne, rikkusid oma maine ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Keegi pole petta saanud, sest sa jäid vahele enne kui keegi huvi tundis kasutaja vastu. Jätka samas vaimus. :)

 

XD ajupuudega laps oled ikka :D

 

wtf miks sa minu accounti müüd? see on ju minu oma

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?190378-Gold-4-164-skinni-k%C3%B6ik-champid-season-2-account

 

??????

Nonii. 8696f7241f3a409887b5b10dfde0517d.png

Kui selle kasutaja screen nimi on KLndhearted Lucy ja login: marvinonlahe siis me saime tegeliku scammeri teada :) sest kasutaja võeti tagasi paar päeva tagasi.

a6887aea54e04616901436afe12d0a74.png

 

Skype nimi matchib ilusti kellelt sai ostetud see kasutaja.'

Paraku ei suuda enam leida selle acci teemat, aga küll ma leian :)

9a2b25cc3ac78f1af4f66c0801fa334b.png

5e6bb02bce4a60f618d1682b74ab01dd.png

Muudetud liikme xeLa'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
XD ajupuudega laps oled ikka :D

 

 

Nonii. 8696f7241f3a409887b5b10dfde0517d.png

Kui selle kasutaja screen nimi on KLndhearted Lucy ja login: marvinonlahe siis me saime tegeliku scammeri teada :) sest kasutaja võeti tagasi paar päeva tagasi.

a6887aea54e04616901436afe12d0a74.png

 

Skype nimi matchib ilusti kellelt sai ostetud see kasutaja.'

Paraku ei suuda enam leida selle acci teemat, aga küll ma leian :)

9a2b25cc3ac78f1af4f66c0801fa334b.png

5e6bb02bce4a60f618d1682b74ab01dd.png

 

 

 

Ja siin on sinu lause

 

Sinusugesele polekski müünud :) Ja kasutaja täitsa minu enda main algusest peale tehtud kui kedagi TEIST peaks huvitama.

 

Kõigepealt sinu tehtud, siis ostetud?

Miks sa jahud nii palju?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ja siin on sinu lause

 

 

 

Kõigepealt sinu tehtud, siis ostetud?

Miks sa jahud nii palju?

 

Sest sinu sugused on endiselt olemas? Äkki leiutad veel siia midagi mida kedagi huvitab? Ma ootaks hea meelega veel midagi. Sa ikka oskad oma postcounti boostida lambi kohapealt mis ei puuduta kohe ÜLDSe sind :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sest sinu sugused on endiselt olemas? Äkki leiutad veel siia midagi mida kedagi huvitab? Ma ootaks hea meelega veel midagi. Sa ikka oskad oma postcounti boostida lambi kohapealt mis ei puuduta kohe ÜLDSe sind :D

 

Vasta mu küsimusele pigem.

 

Kus sa selle konto said?

 

Tegid ise alguses lõpuni? Ostsid? Varastasid?

Mida sa põikled nii palju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.