Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Low level pure/rusher

Soovitatud postitused

Lugu siis selline, et mul oli algselt plaanis sellest accountist low level rusher teha (10-20hp)

Kui kasutajal 50 attack lõpuni questida (olen enamus ära teind) ja Pest Controlis pointidega str tiba suuremaks teha siis saaks sellest korraliku rusheri.

Range on cannoniga tehtud ilma HP xp-ta.

Low levelina suht lebo free berserker necklace pkida obby mauleritelt.

Teine variant oleks muidu lihtsalt F2P pkeriks teha see, low hp - suurem str/range kui teistel puredel.

 

Kuna pole endal enam väga aega nii paljude kasutajatega korraga tegeleda, siis otsustasin maha selle müüa.

 

Hetkel on kasutaja combat 38 (15 hp)

 

magj9j.png

 

Ma tean, et mul pole palju tehinguid siin foorumites, aga ma võin mõnel moderaatoril enda eest vouchida lasta, olen paljusid kasutajaid müünud siin foorumi trusted inimestele/moderaatoritele.

 

Kuna 70 range jaoks läks mul 40k cannon balls (10M) siis alla 10 euro kohe kindlasti ära ei anna seda.

 

AUTOWIN = 20 EUR (võib ka rsgp pakkuda)

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.