Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: User (f2p - lvl107 p2p - lvl115) Odav!

Soovitatud postitused

Stats: crife13wv1.th.jpg

 

Alghind: 500.-

 

Kasutaja on tänase seisuga 2aprill 2008 veel 72-73 päeva p2p

Peal Fighter torso, dragon gloves, zammy book ja üldiselt pank tühi .

Qp 145 - Monkey madness, Dt, legends quest,heros quest tehtud.

Vajaduse korral võin teha questidest, pangast, p2p ajast jms pilte juurde.

 

Kõik pakkumised ja küsimused siia, lisage oma msnid ka siia kuna ma ei taha palju suvalisi isikuid oma msni.

 

Raha tasumine läbi netipanga või Tartus käest - kätte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuna mind on lisanud juba 5 venda kes nõuavad paroole ja salaküsimusi ette siis ütlen juba ette ära, et neid ma enne kokku saamist või raha kontol nägemist ette ei anna .

 

Mainin ka selle ära ,et foorumikasutaja MaP0lepaha lubas mind ära bännida kuna ma talle ette ei anna . Tal rohkem tehinguid aga see ei kohusta mind ju temaga äri tegemast?

Edu talle.

 

Tänud, traktorist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

šaašt . mida sa nüüd ajad . ma ütlesin et sa oled järelikult scämmer kui sul on 0 tehingut ja nüüdseks juba 3 posti #woooow# ning sa tahad ette saada . mina järeldan et sa oled scämmer ning ma ei ole öelnud et mina bannin sind . kas sa näed et ma oleks "moderaator" või "administraator" ? Shiiiiit häppenžž

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Msnis ütlesid küll, et kui sa selle koha kus ma ütlesin ,et ma ette ei maksa siia copyd siis ma olen banned kohe.

Pealegi, miks sa middlemani kasutada ei taha? Ma olin nõus tema eest ise tasuma, sellesmõttes, et 500.- mis sa mulle pidid kandma 50.- läheks middlemanile ja 450.- mulle.

 

Pealegi mis sa ei lähe poodi ja ei ütle, et tahad kaupa ennem kasutada kuna sa oled rohkem tehinguid pesukaupadega teinud.

Mina pakkusin sulle võimalust käest - kätte diili teha aga sellest sa ka keeldusid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kuidas bank on ?

Reqs ?

 

vb ostan ära aint Kasutame Middlemann !!!! ;D or annad ette ,

 

Võin kasutada, salaküsimused on peal ja pank on pmst tühi torso,d glovs ja nati pahna on aint.

 

Mingi kell 21.00-22.00 tulen sisse ja vaatan kõik pakkumisd üle.:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
šaašt . mida sa nüüd ajad . ma ütlesin et sa oled järelikult scämmer kui sul on 0 tehingut ja nüüdseks juba 3 posti #woooow# ning sa tahad ette saada . mina järeldan et sa oled scämmer ning ma ei ole öelnud et mina bannin sind . kas sa näed et ma oleks "moderaator" või "administraator" ? Shiiiiit häppenžž

 

Lol ma arvan et tema on usalduslikum kui sina.Sina scamiisid mind.'

 

Kui meeles siis see oli Kalamuhv like daaaaa.:(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

400EEK, käid ette, Mis pank oled ? Hanza Seb ? Pane panga pildid yles, rec off, ostan kindaltl , P2p ?

Mis hunter cons ja sum on ?

Mis qp on ? ole hea ja pane k6ikidest questidest pilt siia, naq lõika yhele lehele välja need ja siis tee midagi


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
400EEK, käid ette, Mis pank oled ? Hanza Seb ? Pane panga pildid yles, rec off, ostan kindaltl , P2p ?

Mis hunter cons ja sum on ?

Mis qp on ? ole hea ja pane k6ikidest questidest pilt siia, naq lõika yhele lehele välja need ja siis tee midagi

 

Loe ennem esimene post läbi .

Acc ikka müüa veel...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.