Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hoiatus kasutajale Oldold: Liigne ropendamine/ sõimamine

Soovitatud postitused

Postitus: 07 M: Combat 75 1 def pure, 99 ranged, 86 mage

Kasutaja: Oldold

Hoiatus: Liigne ropendamine/ sõimamine

Punkte: 2

 

Administratiivne märge:

 

 

Sõnum kasutajale:

 

 

Algne postitus:

Sa oled korralikult ebastabiilne.

Ütlesin, et 100€ on palju ning edu müügis, mille peale sa ise nagu eit solvusid.

Botid accidel 1x99 ning mõtled, et saad selle eest 200€ v, nice jk.

 

 

Sinu PM.

 

''Eesti foorumite viga ongi see, et te pakute nii sitta hinda ja ära hakka seletama kes valib oma sõnavara. Sa vali enda käitumist, nagu eit.

Mul Osbot foorumis 90m e 99€ legit pakkumine foorumi moderaatori poolt.

Max main 99 slay on 400€ troll. Cammoon, ma olen müünud max main 98 slay 350m osrs gp. Mida kuradit sa seletad, mees mõtle no järele asjadele.''

 

Kui sa seal oma 400€ pakkumisi saad mida sa siis siin peale vägistad? Tee selgeks hinnad eesti foorumites.

 

Lisaks saad sa aru, Su konto on botitud [Nmz probably], bot bust ban [50% way to ban] mis tirib konto hinda pea 2x Alla.

 

See junn ongi sul väärt max 40€. Mitte 200€

Aga otseloomulikult ma botin seda kasutajat hetkel, olen ma seda õelnud, et ei tee seda? Nagu näha siis väitsin eelnevalt, et konto pole enam müügis ning saan selle eest 90€ isegi ostjat teatatud, et botitud nüüd kuni sellest selleni.

Ära postita oma bullshit teemat siia kui ma su 30€ pakkumisele ei vastanud. Sa oled faking petis, tirid konto hinnad alla, et neid osta. Sind peaks siit foorumist hoopis ära bannima.

Idioot mis idioot cammoon.

Türa vitt ma küsisin su käest 200€ või? Ah? Postitasid ise selgelt pildi kus küsisin pigem 100€ NING miks ma pakkusin selle hinna, sa tropp käisid pinda "ooo palun tee ise pakkumine ooooo" faking lohh nahhui, mine tõesti arene kuskil nurga taga scammer.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.