Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Müüa lvl 108 main ; staker

Soovitatud postitused

bUmP

 

MÜÜDUD , kes hilja , see ilma !

Ostsin tolle acci ära , kuid täna tõmbas isik (rait rimmel) kasutaja tagasi .

http://www.upload.ee/image/5711934/scammer.png

Ostu päeval oli sama email kui changesime maile .

Annan 2 päeva aega see kasutaja mulle tagasi toimetada, vastasel juhul teen teema ning politseisse avalduse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ostsin tolle acci ära , kuid täna tõmbas isik (rait rimmel) kasutaja tagasi .

http://www.upload.ee/image/5711934/scammer.png

Ostu päeval oli sama email kui changesime maile .

Annan 2 päeva aega see kasutaja mulle tagasi toimetada, vastasel juhul teen teema ning politseisse avalduse.

Soovitaks teha teema petturite alafoorumisse.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ehm , olin eemal kaua , nüüd leidsin sellise süüdistuse .... uurisin asja , et ehk tõesti midagi valesti läinud vmis , kuna ise pole midagi tagasi võtnud , mulle tuli selline email , ma ei tea kust kohast te selle emaili saite mis teie pildi peal.... http://www.upload.ee/image/5736676/scammer.png soovin laimajaga ühendust võtta , skype ega midagi kirjutanud pole ma ei olnud teadliki sellest probleemist , palun kustutada alatu laim millel pole tõepõhja all.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ehm , olin eemal kaua , nüüd leidsin sellise süüdistuse .... uurisin asja , et ehk tõesti midagi valesti läinud vmis , kuna ise pole midagi tagasi võtnud , mulle tuli selline email , ma ei tea kust kohast te selle emaili saite mis teie pildi peal.... http://www.upload.ee/image/5736676/scammer.png soovin laimajaga ühendust võtta , skype ega midagi kirjutanud pole ma ei olnud teadliki sellest probleemist , palun kustutada alatu laim millel pole tõepõhja all.

 

Pead mind idioodiks? Too pilt, mis ma siia panin oli tehtud samal päeval... nii kui ma siia kirjutasin, muudeti email selleks, mis sa nüüd pildina siia panid.

Ma ei aja lolli juttu, mul proof olemas (arvasin kohe, et muudate maili ära lol) . Tegin tol päeval kohe pildi sellest, mis ma siia postitasin ja samas tegin ka pildi, mis sina siia praegu panid - Seda tõestab kuupäev, millal on pildid tehtud. (Desktopil pildid olemas).

Sa ei keeruta ennast välja- ära mitte isegi ürita sitta toota (ma mõtlesin varakult juba asjadele ette, kuna olete 0 tehinguga... ja kõigest proof olemas)

Ma pole lihtsalt viitsinud teemat teha veel. Kiire tööl , korteriremont jne .

Kahjum on 76€ (46m oli pank umb ja 30€'ga ostsin acci) . Sooviksin 30€ tagasi (panga võite omale jätte) või siis acci koos PANGAGA tagasi .

Vastaseljuhul teete ainult ise endale häbi.. Jõuan neid teemasid veel teha kyll ja kyll :)

 

EDIT: SKYPEI ma kirjutasin teile juba ammu . niii kui acc läks, koheselt kirjutasin . Ma tapsin zulrahi kui see kuradima dc tuli ja acc locked läks.. ..kohe üritasin lhti teha/tagasi saada - Ja üllatuseks Oli peal teie mail mis alguseski (millest on mul ka pildid, naq mainisin). 1h hiljem muidugi muutsite teise maili peale ümber :) .

Muudetud liikme skalileo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Eks te jätkake oma laimamisega , siis tuleb kõrgemate ametnikeni asi viia , kui tõesti asi nii tõsine on , kuna mina jään oma seisukohale kindlaks ja ei kavatse midagi tagasi maksta , sest kui ma acci ostsin oli selle kasutaja kogu info juba vähemalt 3-4 inimese käes(mulle teada olevalt) ja kuna meil mingit lepingut ei olnud , siis ei tasu midagi siin jahuda , omalt poolt aitan ja üritan muidugi abiks olla , et acc sinuni tagasi jõuaks , anna aga teada kuidas saan kasulik olla , kuna ei tea sellest rs-i securitist jne midagi .

Muudetud liikme Ringooo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eks te jätkake oma laimamisega , siis tuleb kõrgemate ametnikeni asi viia , kui tõesti asi nii tõsine on , kuna mina jään oma seisukohale kindlaks ja ei kavatse midagi tagasi maksta , sest kui ma acci ostsin oli selle kasutaja kogu info juba vähemalt 3-4 inimese käes(mulle teada olevalt) ja kuna meil mingit lepingut ei olnud , siis ei tasu midagi siin jahuda , omalt poolt aitan ja üritan muidugi abiks olla , et acc sinuni tagasi jõuaks , anna aga teada kuidas saan kasulik olla , kuna ei tea sellest rs-i securitist jne midagi .

 

Sina müüsid acci, siis järelikult vastutad sina selle pasa eest. Millest sul raske aru saada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sina müüsid acci, siis järelikult vastutad sina selle pasa eest. Millest sul raske aru saada?

 

Igati õige vastus, sina kui müüja pead vastutama.


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mis teeme siis? Välistatud ei ole ka see , et ta ise siin vusserdab ja nüüd raha nõuab , kuna see netis müümine ongi selline riski buisness , ma isegi selle ohvriks langenud , aga mdea mul pole küll vaja mingi 30 euri pärast siin probleeme endale , uurige välja pole kunagi midagi üle lasknud ega ka ei lase .

Muudetud liikme Ringooo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Mis teeme siis? Välistatud ei ole ka see , et ta ise siin vusserdab ja nüüd raha nõuab , kuna see netis müümine ongi selline riski buisness , ma isegi selle ohvriks langenud , aga mdea mul pole küll vaja mingi 30 euri pärast siin probleeme endale , uurige välja pole kunagi midagi üle lasknud ega ka ei lase .

 

Kahjuks juba on nii, et müüja vastutab müüdud accoundi eest. Muidugi võib esineda juhus, kui uus omanik "mängib lolli" jne, kuid seda peaks iga müüja ise teadma, mis riski ta endale võtab kui teise(või enama) ringi kasutajaid müüb. Selle üle võiks accoundi ostja juba ostes mõelda, kas ta jätab kasutaja endale või kavatseb selle kunagi maha müüa. Mina näiteks ostetud kasutajaid ei müü, just nimelt selliste juhuste pärast, nagu see siin.


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Pead mind idioodiks? Too pilt, mis ma siia panin oli tehtud samal päeval... nii kui ma siia kirjutasin, muudeti email selleks, mis sa nüüd pildina siia panid.

Ma ei aja lolli juttu, mul proof olemas (arvasin kohe, et muudate maili ära lol) . Tegin tol päeval kohe pildi sellest, mis ma siia postitasin ja samas tegin ka pildi, mis sina siia praegu panid - Seda tõestab kuupäev, millal on pildid tehtud. (Desktopil pildid olemas).

Sa ei keeruta ennast välja- ära mitte isegi ürita sitta toota (ma mõtlesin varakult juba asjadele ette, kuna olete 0 tehinguga... ja kõigest proof olemas)

Ma pole lihtsalt viitsinud teemat teha veel. Kiire tööl , korteriremont jne .

Kahjum on 76€ (46m oli pank umb ja 30€'ga ostsin acci) . Sooviksin 30€ tagasi (panga võite omale jätte) või siis acci koos PANGAGA tagasi .

Vastaseljuhul teete ainult ise endale häbi.. Jõuan neid teemasid veel teha kyll ja kyll :)

 

EDIT: SKYPEI ma kirjutasin teile juba ammu . niii kui acc läks, koheselt kirjutasin . Ma tapsin zulrahi kui see kuradima dc tuli ja acc locked läks.. ..kohe üritasin lhti teha/tagasi saada - Ja üllatuseks Oli peal teie mail mis alguseski (millest on mul ka pildid, naq mainisin). 1h hiljem muidugi muutsite teise maili peale ümber :) .

 

 

Ringoo olevat vist teiega proovinud kontakti saada skypes. Ehk saate jutule.


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.