Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Visage Hunt^^

Soovitatud postitused

VIP
okeii ma drääägzidesse tagasi^^

 

too siis ikka visage ära :D

Edu.:)


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kena.

7P Mage eest ;*

Gl


dhdbet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

gl . loodame , et kui ruunid otsas siis ikka paar visaget oleks , v6i v2hemalt yks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii.. ma soovitan sul seda teha et lähed räägid selle krdi ozcinahiga vms edges(d slayeri lõpus pead ka temaga rääkima)... suht paljud ütlevad et see ei ole vajalik.... mõned ütlevad et temaga ei ole võimalik visagest midagi rääkida... ma sain teada kuidas temaga visagest rääkida lol :D pead tavalise antidragon shieldi wildima ja siis räägid temaga igat sitta visage koht jne ..:D ma rääkisin... läksin mingi 3 trip visaget huntima ja sain juba d legs ja skirt :) (wealth on)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nii.. ma soovitan sul seda teha et lähed räägid selle krdi ozcinahiga vms edges(d slayeri lõpus pead ka temaga rääkima)... suht paljud ütlevad et see ei ole vajalik.... mõned ütlevad et temaga ei ole võimalik visagest midagi rääkida... ma sain teada kuidas temaga visagest rääkida lol :D pead tavalise antidragon shieldi wildima ja siis räägid temaga igat sitta visage koht jne ..:D ma rääkisin... läksin mingi 3 trip visaget huntima ja sain juba d legs ja skirt :) (wealth on)

 

jagex on isegi seda kirjutanud mingis teemas et rääkimine ei ole vajalik

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

WTF.

Rääkimine ei ole vajalik ? See vend tutvustab sulle, et on olemas sarnane asi nagu on anti dragon shield, ehk siis visage, sa räägid temaga pika jutu maha ja lõpuks ta ütleb, et nüüd sa saad seda jahtida, ehk metal dragid dropivad. Vms ?


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.