Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

DayZ - täielik pettumus

Soovitatud postitused

Ostsin siis DayZ Standalone nädal või kaks peale selle early alpha väljatulekut.

Mäng on olnud siis early aplha staadiumis alates 16 detsembrist, 2013 aastast.

 

Kui alustasin mängimist oli kõik okei, oli vigu ja puuduseid, kuid silma sai kinni pigistada,

kuna tegemist early alphaga. Mängisin siis umbes 10 tundi ning mõtlesin, et eks siis tulevikus

näeb mis sellest saab. Umbes aasta pärast naasesin mängu, muutunud polnud eriti midagi peale

selle, et mängu olid lisatud värvipurgid, millega võisid oma relvale kenama tooni anda.

Hakkas tekkima mõte, et olen lihtsalt 27.99€ minema visanud, kuna nähtavasti mänguga ei tegeletud.

Zombied jooksid läbi seinte, majade ning ka põrandate sees. Kui mingi zombie sind märkas, siis tuli ta

valguskiirusel joostes järgi, tehes mängimise suhteliselt võimatuks. Kui puudus relv, siis pidid ta lihtsalt

rusikatega ära taguma ning nautima halli värvi mängu, mille põhjustasid kaodatud elud.

Mängisin veel umbes 10 tundi ning sain aru, et tegemist on kohutava mänguga, kus asjadega kas siis ei

viitsita või ei osata tegeleda. Ajaga ei muutunud mängus eriti midagi. Loomulikult lisati asju, nagu näiteks

uued relvad, riided, toidud, mõningad kohad jne. Kuid mängu oli võimatu mängida, kui mingid zombid

sulle läbi majade järgi jooksevad ning sind sõna otseses mõttes vägistavad.

Nüüd naasesin siis jälle kalli DayZ juurde tagasi. 2 aastaga suudeti zombid korda teha, enam nad minu

teada läbi seinade ei jookse (parandage mind kui eksin).

Kuid nüüd on siis palju suurem probleem, sama arvuti, millega 2 aastat tagasi mängu peaaegu põhjas

graafika seadetel 60+ fps mängisin, ei suuda ma isegi enam miinimumil 30fps jooksutada.

Miinimumil näeb mäng välja nagu mingi 1999 aasta käkerdis ning jookseb 15-25fps.

 

Mul arvutis AMD FX6300, GTX 760 ning 8GB RAMI. 2 aastat tagasi töötas kõik hästi.

Mäng ei taha ka väga palju enamat anda mu läpakas (i7-3630QM, GT650M ning 8GB RAMI).

 

Mõlema arvutiga ei saanud mängu stabiilsele 30fps mitte ühegi õpetusega ning seda MIINIMUM SEADETEL.

 

Liikusin siis ringi foorumites ning olen märganud, et väga paljudel inimestel sama jama, kaasa arvatud ka

mu sõpradel. Mängu täiendatakse lihtsal moel, lisatakse lambiseid uusi asju, et jääks mulje nagu nad teeks midagi.

60fps pea maksimaalsetel seadetel mängitud mäng ei liigu peale kahte aastat enam isegi miinimumil 30fps.

 

Millega tegelevad mängu aretajad? Arvatavasti lisavad hetkel mängu uusi banaane ning krõbinapakke.

Ma ei hakka siinkohal langema ka asjadesse nagu füüsika, aga olen kindel, et 3m kukkumine muruga kaetud

ning arvatavasti pehmele pinnasele ei tapa inimest, kuid DayZ-s see minuga siiski juhtus.

 

Kordan veel, et ma pole üksi selle murega, inimesi kellel sama probleem on palju.

Kui mõtlete mängu ostmisele, siis mina seda soovitada ei saa.

Kuna sain mängu läbi sõbra, kes ostis selle mulle giftina (endal puudus ostmise võimalus),

siis ilmselt ma ka refundi ei saa.

 

Soovitan enne ostmist oodata kas siis fixi või täis versiooni mis peaks meieni jõudma 2016 aastal.

Kui teilgi oma DayZ seiklustest rääkida, siis loeks neid hea meelega.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sitt mängumootri peale tegid. Ise läksin ka hypetrainiga kaasa ning kui Steami ilmus siis sai koheselt ostetud.

Hetkel "pidavat" nad mängumootorit muutma mis kannataks ÜLDSE zombie'si lisada mida hetke seisuga mängus ei eksisteeri.

Üsna halvasti on arendamine läinud neil..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sai ka alguses oma ~400h nolatud , peale seda kui endale ostsin tundus üli fun pohhuj ,et jõhkralt buggine oli , igast funni ja playsi sai tehtud oma 5-7man squadiga. aga nüüd viimased 1,5 aastat lihtsalt oodanud kui engine korda tehakse. arendus on üliaeglane lihtsalt , engine koha pealt pole mitte midagi muutunud selle ajaga. praegu ei soovita kellegil osta.

 

nii halvasti optimiseeritud ,et mäng ei kasuta isegi poolt arvuti võimsusest ja 30fps , praegu on zombid ära võetud ,tänu sellele liigub normaalselt

Muudetud liikme v1pan'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ostsin ise selle mängu ka enne neid viimaseid update, kõik oli äge (va see et pidin low graafikute peal mängima) ja siis nad hakkasid neid uuendusi tegema. Mäng ei olnud tõesti enam üldse lõbus ega mängitav.


pool_party_graves_by_rahkiin-d6kqeib.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sai ka kunagi ostetud, väga vale otsuse tegin :/ FPS räigelt pask, midagi põnevat seal pole ja räigelt buggine. Arma 2 DayZ mod sadu kordi parem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No ilmselt said oma raha kätte ja enam ei viitsi asjaga eriti tegeleda. Kui raha otsa saab ehk

siis näeme ka uut mängumootorit koos fixidega jne.

Sellisel tempol mängu arendades nad küll 2016 aastaks valmis ei jõua.

 

Kui keegi tahab osta, siis ilmselt Arma 2 DayZ mod parem ost hetkel.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Millega tegelevad mängu aretajad? Arvatavasti lisavad hetkel mängu uusi banaane ning krõbinapakke.

Ma ei hakka siinkohal langema ka asjadesse nagu füüsika, aga olen kindel, et 3m kukkumine muruga kaetud

ning arvatavasti pehmele pinnasele ei tapa inimest, kuid DayZ-s see minuga siiski juhtus.

 

tegelikult tegelevad devid selliste game changing asjadega nagu näiteks uus renderer ja player controller. muidugi on tegemisel ka uut contenti nagu itemid, masinad jms.

 

keda rohkem huvitab millega devid tegelevad saab lähemalt uurida status reportidest https://dayz.com/ lehel. endal veel hype jätkub kuna tundub, et see saab olema üks kõva mäng


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.