Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ei ole näinud ? vaata [omg]

Soovitatud postitused

teema on tegelikult selles et, Otsin inimest kes tahaks minuga enda kasutajat (rs2) acc shareda...

mul endal kahjuks enam kasutajat ei ole, aga toidaksin ja hooldaks kasutaja eest vägahästi, endal mul rs kogemusi on, ja oskan seda mängida :D

paremini tuleb Pk välja...

Et, kui soov vms tekib, siis msn: [email:2a6wvevp]hero1987@live.com[/email:2a6wvevp]

mõned inimesed, kellega olen teinud tehingut siin, võivad kuidagi tõestata et olen usaldusväärne ? , Aga jah, kui huvi tekib siis msnis räägime muu teema, andmetest jne!

Eriti mingi 50+ statsidega acci ei viitsi küll, liiga palju läbi mängitud juba :D

Ok, lisage siis. ootan !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
teema on tegelikult selles et, Otsin inimest kes tahaks minuga enda kasutajat (rs2) acc shareda...

mul endal kahjuks enam kasutajat ei ole, aga toidaksin ja hooldaks kasutaja eest vägahästi, endal mul rs kogemusi on, ja oskan seda mängida :D

paremini tuleb Pk välja...

Et, kui soov vms tekib, siis msn: [email:2cojx4qp]hero1987@live.com[/email:2cojx4qp]

mõned inimesed, kellega olen teinud tehingut siin, võivad kuidagi tõestata et olen usaldusväärne ? , Aga jah, kui huvi tekib siis msnis räägime muu teema, andmetest jne!

Eriti mingi 50+ statsidega acci ei viitsi küll, liiga palju läbi mängitud juba :D

Ok, lisage siis. ootan !

 

ma ei tea kuidas sa usaldust võtad , aga kunagi oli siin foorumis yks tyyp kellel oli 70+tehingut ja ta lasi yhelt 100M yle, kuidas v6tta ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nii ongi tegelt ^ enamus teevad ennast kuulsaks ja tehingud suureks ja siis kukuvad scammama,

n2iteid on paju :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ja see peaks nüüd kohe tähendama, et ma olen scammer?

nii kui keegi rikas on, scammin kohe ära ?

einoh, iga teema kohta mida tehakse siin foorumis, alati tullakse mingise haige tekstiga...

olge normaalsed, kui teie sellest osa ei võta, ei ole ka mõtet mingi texti alla topida.

Hero

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Spämm = warn,

Tõestust pole, ärge ilguge ok ?

Hero, vast leiad kellega saad acci shareda :) Edu.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma ei tea kuidas sa usaldust võtad , aga kunagi oli siin foorumis yks tyyp kellel oli 70+tehingut ja ta lasi yhelt 100M yle, kuidas v6tta ?

 

Kuidas võtta? Võtame mönuga!

Dvai shareks suga kui saaksin irl kokku


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
...toidaksin ja hooldaks kasutaja eest vägahästi...

 

:D:D:D:D

Nii ja oota kui me shareks mu level 4 rangerit siis oleks nõus või? :D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.